Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  •  
   CommentAuthorVeenuselt
  • CommentTimeOct 19th 2012 redigeeritud
   
  (Ma ei suuda ma pean ühe teema veel tegema)

  Naiste loogika (väljavõte foorumist)
  "Kui sa mehele meeldid, siis ta teeb ÜKSKÕIK mida, et sinuga kokku saada, sinuga suhelda jne. Järgmine kord, kui mees ei lähene sulle või ei tule sinuga Facebookis (MSN'is) ise rääkima, siis tea: TA EI OLE SINUST HUVITATUD. Lihtne, mehed on nagu 1+1=2. Lihtsad ja kerge lugeda. "

  Ja sellise teemaga nõustusid enamus naistest!! No ma ei tea ma isiklikult veidi vaidleks selle teema üle ja arvan, et nii see päris ei käi ning seepärast ma otsustasingi küsida siit täitsa tõupuhaste meeste foorumist kuidas siis õige on lõppude lõpuks:

  Kuidas näitate teie välja seda, et te ei ole naisest huvitatud? Ütlete otse või blokite ja eirate samamoodi?
  Või hoopis testite naispoolt niiviisi?

  EDIT:
  Pealkiri muudetud, Admin
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  siin tegeletakse ristivastupidi sellega. Reeglina ei näidata üles huvi, et lihtsalt eristuda teistest ja panna naisi enda järgi jooksma. :) Või siis käitutakse mingil muul moel radikaalselt teisiti, kui enamus mehi seda teevad...
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  ## siin tegeletakse ristivastupidi sellega. ##

  See on natuke vale sõnastus sul, sest seda ei saa nii mustvalgelt võtta et ignoreerid naist lihtsalt, sellisel juhul sul ei avanegi temaga võimalust.
  Aga ma saan aru et sa seda tegelikult nii ei mõelnud.

  Aga kui rääkida väärtuslikest meestes - sellistest keda paljud naised endale tahavad.
  Sellisel mehel tekib paratamatule olukord, kust ta peab naiste vahel valima ja isegi kui sina talle meeldid, siis tal ei ole alati aega sinuga otsekohe suhtlema tormata. Sellisel mehel ei ole naised nr 1 asi elus, tal võibolla on vaja trenni või ärikaaslasega olulisi asju ajada, enne kui ta naisteni msn's jõuab.

  Kui nüüd meeste "kvaliteedis" alla tulla ja jõuda meesteni, keda naised eriti tähele ei pane. Kui selline mees kena naisega tutvub, siis ta asetab selle naise oma prioriteetides esikohale ja kui tsikk msn'i popsab, jätab mees kõik pooleli ja tõttab naisele oma (olematut) väärtust tõestama, temaga 2 tundi jutti chattides ja paludes et ei-ei ära veel mine magama.

  Kui pealiskaudselt loogika põhjal neid kahte mehetüüpi omavahel võrrelda, siis tõesti tekib tunne, et esimest tüüpi mees naist ei taha ja teist tüüpi mees tahab.

  Ma olen tähele pannud, et osad naised on viimastest meeste suhtumisest, keda on palju rohkem, üsna ära hellitatud ja neil on tekkinud arvamus, et mehed ainult nii peavadki käituma. Nii hakkavad nad meestega üldjuhul raskesti kättesaadavat mängima ja elimineerivad sellega enamasti edukalt esimest tüüpi mehed oma potentsiaalsete kaaslaste hulgast.

  Paradoks on aga selles, et sellise järgijooksja mehe endale kaaslaseks võttes naine tajub alateadvuses, et tema on suhtes väärtuslikum pool ja ta ei suuda seda meest pikalt hinnata ning austada. Austusega koos kaob kahjuks aga ka seksuaalne tõmme.

  Ma värvisin ka üsna mustvalge pildi asjast et oleks lihtsam aru saada, eks tegelik elu omab muidugi nendes asjades palju erinevaid kombinatsioone.
  •  
   CommentAuthorstanel
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  tätisa nõus viimase postitusega. No selle foorumi teemadega kursisolevate inimeste jaoks on siin tegemist ühe suurima suhte alustalaga: How to Not Being NEEDY.
  Samas on see alati mitme otsaga asi - mina tavaliselt väga ei püüa ja sellega kaotan väga palju võimalusi, kuna naistele meeldib järjekindlus, aga not being needy ja olla järjekindel on väsitav :) .
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 19th 2012 redigeeritud
   
  Justjust,

  väärtuslikud mehed ei sea naisi oma prioriteetideks, nad küll esialgu võivad huvi välja näidata, kuid pärast enam mitte nii-väga.

  Neid iseloomustab vabadus tulemusest(saab mis saab, elu läheb edasi). Paradoks on see, et mida vähem tahad, seda rohkem saad.

  Paljud alati virisevad ja vinguvad, et nad meeldivad inimestele, kes neile endile ei meeldi ja need kes neile meeldivad, neile nad ise ei meeldi - vabadus tulemusest (freedom from outcome) vs lämmatamine (needyness).

  Võidab alati see, keda lõpp-tulemus kõige vähem huvitab!
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  Kuna Veenuselt pressib siit väärt materjali välja, küsiks vastu ka midagi:

  1) Kuidas sina/su naissoost sõprusringkond suhtub meestesse, kes on äärmiselt seksuaalsed ja suudavad juba esimese 2-3 minuti (või ka kohe) jooksul vestluse teisele tasemele viia (mees proovib suudelda nt- vahet pole kas naine vastab või mitte) ? Kuidas suhtutakse sellisesse käikude kulgu, kas minnakse ka tol õhtul "lõpuni välja" enamusjuhtudel/ ei teki migisuguseid vaimseid blokke(eelaimdusi/hinnanguid) sellise alguse puhul lõpuni välja minemisel? - ühesõnaga kas selline kulg on pigem 2 sammu tagasi kui 1 edasi?

  2) Mitmel korral oled sina läinud samal õhtul/päeval tutvunud mehega voodisse (NB- ei loe kas läks seksini välja või mitte, seega sinu vastus suure tõenäosusega ei võrdu üheöösuhte arvuga) ?
  • CommentAuthorkaala
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  Orthehwy andis hea täpse selgituse, üks parimaid postitusi siin foorumis temalt. Ise teen nii, et laon üsna konkreetselt lauale, mis mul pakkuda on ning siis jätan asja sinnapaika, peale pressima ei hakka. Vbl natuke veel torgin, aga mitte liialt,et naisel oleks täiesti pingevaba olla. Kui saan positiivse vastuse, annan jälle natukene endalt. Mõni ütleb sellepeale, aga sa pole ju järjekindel. ma ütlen sellepeale, aga sa oled ju ilmselt needy motherfucker. täpselt nii kutsun selliseid, kas järjekindlalt taovad rauda, mis kuumaks ei lähe. Pole mõtet vale puu all haukuda. Mõve on. plenty of fish in the sea nagu öeldakse. Kui mingit positiivset reaktsiooni paari katsega ei tule, pole mõtet enam edasi raiuda. Kes ikka tahab sellist suhet, kus sina annad annad annad ja siis lõpuks vbl saad. Võrdselt investeerimine (või isegi sinu kasuks) peab üsna varakult paika loksuma. Hiljem siukest jama juba väga raske parandada.

  K.
  •  
   CommentAuthorMasterÄL
  • CommentTimeOct 20th 2012
   
  Need enamus naistest, kes sellega nõustusid olid ca 14 aastased ma pakun. Neil polegi veel loogika arenenud.
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeOct 21st 2012 redigeeritud
   
  Tegelikult on asi ka selles, et naiste puhul on siin üsna suur vahe tihtipeale sees, et millist nõu ta loogilise mõtlemise põhjal annab ja mida ta ise samas olukorras tegelikult teeb kui mees temas tõsist huvi on tekitanud.

  Ehk siis naiste puhul on märksa tõsisemalt (kui meeste puhul) vaja jälgida mitte seda mida ta ütleb, vaid mida ta tegelikkuses TEEB! Need asjad tihtipeale ei lange üldse kokku...
  Seepärast on väga õnnetus olukorras need mehed, kes naiste nõu suhete alal kuulda võtavad, isegi kui see nõu tuleb mõne prestiižika ajakirja suhtekolumnist.

  Suures hoos jäi põhiküsimus tegelikult vastamata:

  ## Kuidas näitate teie välja seda, et te ei ole naisest huvitatud? Ütlete otse või blokite ja eirate samamoodi? ##

  Kui naine ikka ei meeldi, siis loomulikult ei viitsi mees temaga suhelda, see on iseenesestmõistetav. Tulevad viisakad vabandused, et miks parasjagu ei saa kui naine ise küsima tuleb jne.

  Kui sa ikka sellisele väärtuslikule mehele meeldid, siis mingi hetk ta suhtlebki sinuga sellisel viisil, et sa sellest aru saad et sa talle meeldid, aga järgmine hetk on ta hoopis teise asjadega hõivatud ja sulle tundub, et sa enam talle ei meeldi...

  See viimane on asi mida meie õppinud oleme - ühe käega näitame, et sa meile meeldid ja teisega, et nüüd vist enam mitte, see ajab aga vaese tütarlapse mõtted jooksma nagu hamster jooksurattal ning ta ei saa meid enam peast, mis aga tema alateadvuses huvi meie vastu suurendab. Kuigi minul ei ole kunagi olnud vaja sellist "push-pull'i" teeselda, kuna mu elu ongi nii kiire alati olnud, et mul pole aega mingit tõsist "järgijooksmist" teha, isegi kui tütarlaps väga meeldib. Ka telefoni teel pikalt lobisemine mulle ei meeldi ja msn'i, skype kasutan üliharva AINULT tööasjadeks. Facebooki olen ka aastaid keeldunud kasutamast.
  •  
   CommentAuthorVeenuselt
  • CommentTimeOct 23rd 2012
   
  Vastates FFlow küsimustele siis:

  1- Jäin pikemalt mõtlema küsimuse esimese poole peale ning sa vahi vaid aga kui klubis on teinud mõni piisavalt atraktiivne noormees katse suudelda siis on kõik vallalised kaasa läinud k.a mina ja ma ei näe, et see halb oleks.
  Kui mõelda nende peale, kellel on poiss-sõber siis ma ei tea, kas tuleneb see liigsest alkoholist või mis iganes puudujäägist aga paaril juhul olen ise peale sattunud küll, kus sõbranna hoopis teise tüübiga ameleb. Et asi oleks seksini välja läinud seda hetkel ei meenu ja no ega kõike omavahel ei räägita ka nagu paljud arvavad :) Riskantne igaljuhul kuna Eesti on päris väike. Aga üldiselt on jäädud truuks oma teisele poolele. VIST (kindel olla ka ei saa)

  2- Päris nii, et 1 päev tean inimest neid kordi on tulnud ette mõnel korral vaid ja võib vabalt ühe käe sõrmedel üle lugeda (kas läks seksini välja või ei pole tähtsust) Kuid üldiselt ma siiski tean inimest veidi rohkem kui 1 päev kui voodisse ronin temaga ja, et mitte äärmustesse langeda ma ei mängi ka mingit kättesaamatut, et paar 3 kuud blokin ja arvan, et see muudab mind veel rohkem vastupandamatuks

  Niiet kinnitus teie eelnevale jutule. Targad sellid olete :)