Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  • CommentAuthorchewits
  • CommentTimeOct 1st 2012
   
  Kõik vaimsed tõrked mis meil ette tulevad, mitte ainult sebimisel, vaid ka muidu elus, on alateadlikud. Mõistus ütleb küll, et mismõttes sa põed siin, täiesti tühi asi, saad korvi, POHHUI! Aga alateadvus, mis on vastutav ka osade kontrollimatute toimingute üle kehas, paneb meie südame puperdama jne. Paneb meid hirmu tundma. On see enesekindluse puudusest või millestki muust, ükskõik, see tuleb alateadlikult. Need on meie alateadvuse harjumused, need on sinna sisendatud elukogemusega. Näiteks vee foobia võib tulla kui isa teid väiksena lambist vette viskas ja ongi kõik. Alateadvusesse on sisendus tehtud, et vesi on halb ja tõmbab pasa lahti.

  Kõik enesabi õpikud tegelikult käsitlevadki seda, kuidas muuta oma harjumusi ehk alateadvust. See nõuab aega ja pühendumist, mugavustsoonist väljaminemist.
  Ma mõtlesin, et enne kui ma hakkan NLP-d õppima, võiks natuke tutvuda hüpnoosi teemaga. Niisiis olen sellesse mõnda aega süübinud. NLP on ju sealt arenenud.

  Aru olen ma saanud sellest, et hüpnoosiga saab kõik need samad alateadvuse kompleksid, harjumused muuta kiiremini. Isegi ühe hüpnoosiseansiga.

  Kas kuni siiani olen ma asjadest õigesti aru saanud? Tagasisidet palun.

  Inimene on laisk, ikka vaatab kuidas kergemini saab. Seega ma tunnen huvi, kas keegi on selline mees, kes jagab seda hüpnotiseerimist. Võiks proovida midagi aretada. Ma tahaks ise ka seda osata. Tüdruk kellega koos olen, on praegu ainus, kelle peal saaksin proovida ja olen proovinud. Aga proovimine algab sellega, et ta on naerukrampides ega suuda keskenduda. Temaga ma ei saa algusestki kaugemale :D
  • CommentAuthorkaala
  • CommentTimeOct 1st 2012
   
  Lol....nii lähedase inimesega on õnnestumise tõenäosus algus suht väike. Jutt kõik õige jah, aga mis sellest teadmisest ikka kasu on. Ise mingi spets ei ole, aga üks soomlasest sõber (räägib eesti keelt) tegeleb sellega ja tal ka vastavad paberid. Kuulsin teiste sõprade käest, kuidas nad abi saanud temalt ala suitsetamisest lahti ja erinevatest hirmudest/takistustest üle saamine mingi 40 min sessiooni vältel. Pakkus minulegi välja, et kas saaks minu peal praktiseerida ja sain täitsa soovitud tulemuse, kuig läks veitsa kauem kui 40 min. See oli mingi 2-3 a. tagasi ja siis tegi tüüp tasuta seda. Hiljem rääkis, et ta ei leia piisavalt kliente endale. See mis ta tegi, polnud päris hüpnoosi nime all ka, mingisugune eneseabiprogramm vms mille läbiviimise õigus tal oli. Nats pärast seda rääkis, et läks konkreetselt hüpnoosi peale üle, inimestele veidi arusaadavam ja vastuvõetavam. Praegu ei tea, kuidas tal läheb, aga ülikoolis vist õpib veel mingit psühholoogiat ja soovitada julgen teda igatahes.

  K.
  •  
   CommentAuthorstanel
  • CommentTimeOct 1st 2012
   
  Olen ka mingil hetkel antud teemast väga huvitatud olnud ja igasugu asju uurinud ja lugenud ja kuulanud.
  Materjale on interentis meeletult.
  Üks suurimaid teadmisi, mida ma antud teemat uurides teada sain, et me kõik hüpnotiseerime end iga päev ja korduvalt ning enamasti on see halvas suunas. Sellest teadlik olle saab, aga asja 100% parandada.

  Milles sa tulemust teha soovid?

  Kahju vaid et su partner, sind eriti tõsiselt ei võta.

  meie tavapäraste foorumiteemadega tegelevad (naised ja seks)
  David Shade, Steve P, Hypnotica - uuri nende materjale, kui antud teemas areneda tahad. Eks ole teisigi, aga peast präegu ei meenu.
  •  
   CommentAuthorMasterÄL
  • CommentTimeOct 1st 2012
   
  Jah su jutt oli õige. Nlp põhi ja jätku kursusel ma olen käinud ja paberid kah saanud. Seal ma hüpnoosi otseselt ei õppinud aga palju mõjutamistehnikaid küll. Hüpnoos on NLP profikursuse kavas. Ankrud, "vak" mudel, modelleerimine ja muud tehnikad olid aga küll õppeprogrammis ja sai ka üksteise peal edukalt katsetatud.
  • CommentAuthorchewits
  • CommentTimeOct 1st 2012
   
  to kaala
  Äkki on aeg vana sõbra käest küsida, kuidas tal läheb?

  to stanel
  Arengut ootan kõiges, milles ma ennast ebakindlalt tunnen ehk kõiges :D. Kui ma järgi hakkan mõtlema, siis igas iseloomu omaduses annab millegi kallal nuriseda. Muidugi on ka prioriteetseid omadusi - enesekindlus, mõned nüansid suhtlemises ja suhtumises jne

  to MasterÄL
  Kas oled reaalselt kasutanud? Kuidas läinud on?

  Ma pakun ennast katsejäneseks. Kes tahab katsetada/proovida või mulle teed näidata sinna alateadvusse, siis olen igati käpp. Ma teoorias tean ja usun seda asja. Tahan praktilist kogemust.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeOct 1st 2012 redigeeritud
   
  Chewits, idee on hea. Seda nii öelda "Sisemist Mängu" olen arendanud ja uurinud pikemalt, kuna lihtsalt tehnikaid kasutades lõpuks tundus see liigse tsirkusena ja mitte väga ise endana. Nagu ka kuskil siin foorumis keegi mainis, et sama probleemiga on sama ala profid ka kokku puutunud ja mõned isegi enesetapu äärele viinud (tuntum näide Mysteri). Ei vihja sellele, et tehnikad oleks halvad, lihtsalt toonitan, et "Luuser kellel on ainult tehnikad, on endiselt luuser" (-Carlos Xuma). Siiski saan öelda, et need tehnikad muutsid minu elu põnevamaks ja sotsiaalsemaks - nii igas mõttes.

  Neti avarustest soovitan David X - väga otsekohene ja naturaalne lähenemine suhetele kui naistele, Vin DiCarlot - on sidunud huvitavalt iseenda arendamise ja naistega suhtlemise, Steve P - kuigi viimased video materjalid on suunatud naistele orgasmi pakkumisest, siis osad varasemad materjalid on üsna sisurikka väärtusega. Kindlasti Hypnotica - tal on hetkel veebilehel oma e-maili andes tasuta materjalide nurk ja seal on tõesti tasuta materjalid, (mitte nagu tavaliselt, et annad e-maili ja saad vastu 15 lehelise pdf-i) Hüpnoosid, meditatsioonid ja intervjuud. David Deida sammuti, kes on suureks mõjutuseks Hypnoticale. Sean Stephenson - kasvu arengupeetusega VÄGA edukas meesterahvas ja nii igal alal. Töötanud Valges Majas, avaldanud uurimustöid, motivatsiooni kõneleja ja teinud huvitavaid asju oma elus, youtubes on materjale küllalt.

  Olen ise ka teinud konsultatsioone "Sisemise Mängu" puhul ja siiani positiivset tagasi sidet saanud. Kui on huvi ja suurt motivatsiooni, siis võime midagi korraldada. Saada e-mail või lisa Skype - kuid ainult siis, kui tõesti huvi on, sest teen seda omast vabast ajast ja tahtest tasuta.

  PS! Ka sõnad "Sisemine Mäng" on kuidagi liiga vähe kirjeldavad, sest selline muutus ja muutmine on palju laiem ja üldisem ning mõjutab palju enamat, kui ainult suhtlemist naistega.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 2nd 2012 redigeeritud
   
  Kas see kogu see krembel reptilian brainiga seotud ei ole?
  •  
   CommentAuthormarkii000
  • CommentTimeOct 2nd 2012
   
  Kas me saame oma alateadvust valitseda? Etv2 selle aasta Inglismaa dok-teaduslik film kl 21.30

  Muidu samuti huvitatud sellest hüpnoosi teemast.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeOct 2nd 2012
   
  Kogu krempel reptilian ajuga on seotud kuid samas ei ole ka. Reptilian aju osa oli üks esimesi mis välja arenes ja kõige algelisem aju osa, mis vastutab hingamise, vereringe, toitumise ja sugutungi eest. Jah, ütleme nii on seotud, et kui tahad suhelda naistega ja sul vereringe ei tööta, siis on seotud küll otseselt, kuid mida sa ütled ja mis hoiakut sa hoiad, siis ikka väga kautselt seotud. Sellel viimasel juhul loeb milliseid käitumis malle oleme omandanud, kuidas on iseloom kujunenud või oled kujundanud ja kas oled enda enesekindluse struktuure arendanud või mitte. Raamatutes "Isekas Geen" (-Richard Dawkins) ja "Sotsiaalne Intelligentsus" (-Daniel Goleman) on juttu sellest aju osast. Esimeses on kirjas kujunemine/ajalugu ja funktsioonid ning teises raamatus vihjed katsetele ja muutmisele/kontrollimisele.
  • CommentAuthorAlain
  • CommentTimeDec 4th 2012
   
  Üks huvitav teema, millega sain just paar tundi tagasi tuttavaks, kui kuulasin ühte audiosalvestust turunduse arendamise loengust, on "personality types". Sinna alla lähevad siis neli erinevat isiksust- Yellow, Blue, Green ja Red. Usun, et sellest teavad siin foorumis kõik kuid paistab, et see läheb siia siiski kenasti teemasse.

  Täna kuulasin turunduse õppe CD-d "how to speak the secret language of your prospects" milles räägiti inimtüüpidest ning neile lähenemisest sedasi, et esmamulje loomise ajal ära tunda inimese isiksus, temaga samastuda ja saada inimesega ühele lainele isegi siis kui tegelikult olete täiesti erinevates katekooriates. Praegu vaatan, et netis on selle teemagi kohta väga palju juttu. Näiteks tühja lora ajades (mõtlen hetkel turunduses) esitada inimesele teatud stamp küsimusi: Kellena sa töötad? hobid, või millega tööväliselt tegeled? Kuidas sulle su töö meeldib? saab inimese isikutüübi ära hinnata ning võtta suheldes samase hoiaku ja rääkida sedasi, et oletegi ühel lainel.. Väidetavalt on see turunduses üks enam töödanud nippe mida eriti otsemüügis kasutatakse valimatult kõikide inimeste peal edukalt toimivaks. Kui mõelda, siis olen kogenud seda eastconi presentatsioonil kus müüginaine väga osavalt 4/8-st inimest üle mängis :) ja müüs ühele 3 panni 10 000 krooniga. :D
  Aga tegelikult, miks sellest kirjutan..

  Selline hoiak, alateadlik mõtlemine peaks muutma igasuguses olukorras suhtlemise enesekindlamaks, samastuvaks kuid domineerivaks, sest oskad inimest läbi näha ja muuta enda isikutüübi vastasega samaks. Samuti ka ülesanne mis enesearendamiseks anti oli, et iga päev pöörduda ühe täiesti võõra inimese poole ning jutu ajal püüda ära tunda tema isiksust.. Seda hakkan vast homsest proovima, et asjast aru saada. Kuigi olen hetkel väga segaduses, sest tajun mingeid vastuolusid, mis ei paista klappivat normaalses suhtlemises.
  Kas keegi on pick upi teemas sellega otse kokku puutunud, seda võtet kasutanud ? On see õigustatud, just selline inimesi "lahterdav" lähenemisnurk?
  Tõsiselt olen segaduses..
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeDec 4th 2012
   
  Kas see mitte ei klassifitseeru reageerimise alla? Põhimõtteliselt sa feigid autentsust. Enamus lammaste radarist läheb see läbi- eriti lihtne on see kogenud müügimeestel. Neil tekib läbi kogemuse situatsiooniline enesekindlus. See näiteks ei tähenda, et nad oleksid koheselt edukad naistemehed.

  Nagu badboy ütles, et ta pidi õpetama meessoost günekoloogi naisi approuchima, mis sest et ta iga päev naistega tegeles intiimselt, tüübil oli ikka ületamatu AA naiste vastu.


  Ma unustaks selle lahterdamise ära ja keskenduks lihtsalt egode teadvustamisele ja enda ego allalaskmisele. Sellise "tühja lora" ajades saad "prospekti" egot toita + Kui sa oskad samal ajal higher valuet demonstreerida (nt kasvõi situatsiooniline enesekindlus.), siis oledki tema heakskiidu pälvinud.
  •  
   CommentAuthorWolf395
  • CommentTimeMay 30th 2013
   
  • CommentAuthorPARTY2
  • CommentTimeJul 29th 2013 redigeeritud
   
  OP teemal loege kindlasti seda raamatut http://raouldify.files.wordpress.com/2011/12/2011_1203-the-flinch.pdf
  Lühike, vaid ca 35lk
  Väga motiveeruv!
  •  
   CommentAuthorChriz
  • CommentTimeDec 15th 2015
   
  Tegelikult isiklikult öeldes olen hakanud saama aru, et nendest pikkadest lausetest ja šüžeede tuupimisest pole kasu. See ainult lööb sinu sisemise mängu sassi. Ma olen alles nüüd selle haamriga mööda kuplit saanud, mis on mu pea selgeks täielikult löönud.
  Ma ei saa öelda, et mul vahest kahtlusevärdjaid poleks olemas, muidugi, et on. Aga nendest ei tasu välja teha. Need haihtuvad ja lahtuvad ajaga ära.
  Ja lõpuks sa hakkad ise matsu ära jagama, et see arenemine on hoopis lõbus ja mänguline. Tuleb lihtsalt asjadesse ja oma tegemistesse ning kindlasti ka mõtlemisviisidesse muudatusi teha.

  Kui kellegil on küsimusi veel, siis ma võin lahkesti jagada.

  Terviseks, härrased!
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeJul 8th 2016
   
  Väga õige Chriz,

  tasub siiski põhiasju teada (Mystery Method), mis põhinevad reaalselt psühholoogial ja evolutsioonil. Laused ja šüžeed - neid tuleb naljaga pooleks võtta.