Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeNov 22nd 2010 redigeeritud
   
  Teen uuesti raamatute teema, enamus on kopeeritud arhiivist aga see on siin siiski täientatud versioon. Kuna aeg liigub edasi ja toimub pidev areng ning ilmub uusi ja uute tõdedega[loe: avastustega] raamatuid. Eilsestest tõdedest saavad tihtipeale tänased valed.

  Olen arvamusel, et Kvaliteediga Mees kindlasti on haritud ja alati nõus uusi teadmisi juurde koguma. Kindlasti on mõni ka foorumi alase teema kohta lugenud huvitavaid raamatuid ja võiks ka seda teistega jagada.

  Omalt poolt soovitaks siis järgmisi teoseid:

  "Loobumise Tarkus" - Guy Finley
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?157024
  Kellel lähenemis hirm ja ärevus muret teevad. Aitab nii öelda sisemisele mängule kaasa. Arvan, et selle raamatu kohta võib jagada ka kiidusõnu kasutaja ManWithStyle.

  "Armastus Vabadus Üksindus" - Osho
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?164938
  Sammuti sisemine mäng. Kui arvad, et on hookus-pookus ega Sinul pole sealt midagi õppida, siis saad sealt jututeemasid naiste jaoks. Naistele üldjuhuld meeldivad vaimsed ja sügavamad teemad.

  "Tantra: Vaimsus ja Seks" -Osho
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?166704
  Sama teemaline mis eelmine raamat. Ainult seksuaalsem. Ja sealt saadud infot naiste rahvaga jagada, demonstreerib, et oled seksuaalne mees.

  "Siin ja praegu: kohaloleku jõud" - Eckhart Tolle
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?17862
  Lähenemis hirm ja ärevus. Väga võimas sisemise mängu tõstija. Lugenud mitu korda.

  "Sotsiaalne Intelligentsus" - Daniel Goleman
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?158090
  Tarkus suhetes ja suhtlemises. Väga hea raamat, milles on palju häid teaduslikult tõestatud fakte ja huvitavaid tähelepanemisi.

  "Armastuse Märgid" - David Givens, Phd & "Seksuaalse kehakeele saladus" - Martin Lloyd-Elliott
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?165275
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?156188
  Näitab kuidas tõlgendada kehaliigutusi ja -poose ning kuidas oma kehakeelt kasutades enesekindlam välja näha. Viimases raamatus on palju pildimaterjali.

  "Tõelise Mehe Tee" - David Deida
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?163571
  Vaimne teejuht naiste, töö ja seksuaalse ihaga toimetulekuks. Raamatus arutleb sotsiaalantropoloog David Deida meeste jaoks tähtsatel teemadel nagu karjäär, perekond, naised, armastus, vaimsus, seksuaalsus. Mehed saavad praktilisi juhiseid, kuidas elada pisut ausamalt ja usaldusväärsemalt ning säilitada sealjuures oma vabadus. Raamat esitab mehele tähtsaima ja rahuldust pakkuva väljakutse avastada teadvuse ja armastuse kaudu praeguse hetke lõputus avaruses nn südame ja selgroo ühtsus.

  "Nali ja Selle Seos Teadvustamatusega" - Sigmund Freud
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?166901
  On nimetatud antud autori kõige lõbusamaks, kuid samas kõige filosoofilisemaks teoseks. Freud uurib siin ohtrate naljanäidete varal naljale iseloomulikke tehnikaid, tendentse ja motiive ning nalja sotsiaalseid tagamaid. Ühtlasi võtab ta kokku seisukoha teadvuse ja teadvustamatuse vahekordadest ning kirjeldab naljaga seotud psüühilisi protsesse, seostades neid unenäotöö protsessidega. Kuna nali teenib meil sotsiaalseid funktsioone, siis on igati kasulik teada nalja tagamaid ja tehnikaid. Suht keeruline teos oli ja töötlemisega läks aega kaua, kuigi kasulikku infot on tohutult.

  "Prohvet"- Kahlil Gibran
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?165416
  Väga huvitava maailma vaatega ja sisuga raamat. Romantiline "mängur" leiab sealt terava lennulisi lauseid/tsitaate. Sügavad ideed ja lihtne lugeda.

  "Seksopeedia" - Anne Hooper
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?166042
  Avardab silmaringi ja saab "vürtsikaid" nõuandeid.

  Soovitatud on veel "Selfish Gene"- Richard Dawkins, "Valitseja" - Niccoló Machiavelli, "Complete Gentelman" - Brad Miner, "Radikaalne Ausus" - Brad Blanton. Kindlasti on suurem enamus lugenud "Orgasmiraamatut" ning ka raamatut "Mäng"-Neil Strauss
  •  
   CommentAuthorMWS
  • CommentTimeNov 22nd 2010
   
  Loobumise tarkus ning Tõelise mehe tee on raamatud, mida ma isiklikult oskan soovitada!
  Leian, et kvaliteetmees peab olemas haritud.
  •  
   CommentAuthorStud
  • CommentTimeDec 6th 2010
   
  Mina soovitaks omalt poolt sellist klassikat nagu "Kuidas võita sõpru ja mõjustada inimesi" Dale Carnegie on autor, minu meelest klassika. Kasulikke nippe eluks ja kõigeks muuks leiab sealt piisavalt.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeJan 4th 2011
   
  "Mida ... me üldse teame?" - William Arntz, Betsy Chasse ja Mark Vicente.
  http://www.apollo.ee/product.php/0362620
  Populaar-teaduslik kirjandus. Erilist tähelepanu algul ei tõmmanud. Aga kui see "uus" teadus haru tuli lagedale samade ideedega mida on aasta sadu kui mitte tuhandeid rääkinud budistid ja muud põlisasukad üle maailma, siis pälvis see mu tähelepanu. Raamat on küll pandud esoteerika letti aga see vast näitab meie kirjastajate ebateadlikust ja ebakompendensust.

  Soovitan seda raamatut kõigile, kes kahtlevad mõtte/tahte jõus ja arvavad, et nad on maailma poolt nurka surutud ja selle ohvrid. Ohtrate näidete ja teaduslikke tõestuste abil on ära toodud faktid näiteks iidsele filosoofilistele vaidlustele vaim vs mateeria. Raamatus oli minu jaoks väga palju "Ah-haaa" hetki. Raamatus on võtnud sõna tuntuimad füüsikud, neuroloogid, teoloogid, bioloogid ja arstid. See raamat ei paku selgeid vastuseid, vaid esitab vaimu avardavaid küsimusi, mis julgustavad avastama ennast ja oma elu väljaspool igapäevategelikust ning meie enda loodud mugavus tsooni. Sa võid avastada, et võid ise luua oma reaalsuse - uue elu ja mõtteviisi.
  Seega, avasta oma lõputud võimalused, kuidas muuta oma argireaalsust.

  Raamat on tehtud filmi järgi "What the Bleep Do We Know?", kel on hea inglise keel [mõtlen, et ikka väga hea inglise keel] siis on seda lihtsam vaadata, aga ... raamatus on siiski rohkem informatsiooni.
  • CommentAuthorMrT
  • CommentTimeJan 4th 2011
   
  vähemalt selle filmi on teaduslik üldsus küll maha teinud: http://en.wikipedia.org/wiki/What_the_Bleep_Do_We_Know!%3F#Academic_reaction

  kui minu lemmikteadlane Richard Dawkins on filmi iseloomustanud sõnaga "tosh" ("jamps", "rämps"), paljud teised samuti tuntud teadlased kirjeldanud seda kui "ridiculous balderdash", "pseudoscientific docudrama", "a rampant example of abuse by charlatans and cults" ja "a hodgepodge of all kinds of crackpot nonsense" ning isegi mõned filmis esinenud teadlased on hiljem protesteerinud väites, et nende interjuudest valiti suvalised lõigud, millega jäeti öeldule sootuks vastupidine mulje, siis filmi aluseks oleva raamatu jaoks polegi esoteerikariiul võibolla niivõrd vale koht. sest vähemalt loetu põhjal tundub, et see raamat sobib pigem siiski müstitsismi ja esoteerikasse kalduvatele inimestele ning mitte niivõrd pragmaatikutele ja praktilise meelelaadiga inimestele.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeJan 4th 2011
   
  Arvestades seda, kvantfüüsika vähemalt pakub välja mingisuguseid lahendusi selle kohta kus "tõelistel" füüsikutel on piir juba ette tulnud. Sama moodi kardavad ka "tõelised" füüsikud oma paradigmadest loobumist ja mugavus tsoonist välja tulemist, nagu risti usklikud kunagi seda infot, et maailm on ümmargune ja ei asugi universumi keskel. Need samad "tõelised" füüsikud arvavad, et teadvus on aju anomaalia ja kõrvalnähe. Ega suuda seletada aju produkte, nagu näiteks loovus või ESP. Nende teadlaste jaoks ei ole seda olemas, mida nad ei saa mõõta või käega katsuda. Eitamine ei tee asja veel olematuks ja kas seda saab siis teaduseks nimetada?

  Arvan, et esoteerikast on siin kõvasti asi kaugel, kuna sellest on saanud kiiresti kasvav ja arenev teadusharu, mille mõjuvõim järjest suureneb ja kasvab teadlaste ning katsetuste näol. Ning teadagi on vana tõde, et mida ei mõisteta seda tehakse maha. Järjest enam hakkab newtonlik füüsika kokku puutuma olukorraga, kus väline reaalsus[anomaaliad] teda ei toeta, seega hakkab kahtlema oma olemasolus ja tunneb end [ehk: füüsikud] olevat hädaohus. Selle asemel et "probleemidele" lahendus leida veavad nad välja hoopis kõrgelennulisi ning keerukaid ja tihti arusaamatuid tiitleid, et oma tahtmist läbi suruda.
  • CommentAuthorpretender
  • CommentTimeAug 14th 2011
   
  Mingi hetk oli kuskil foorumis link ühele "töövihikule", doc - failina oli.
  Ei olnud Mystery poisid, pigem kellegi idaurooplase tehtud.
  Enam ei leia. Kas keegi tunneb kirjelduse järgi ära, teab linki ?
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeOct 8th 2011
   
  "Mees, Nagu Sa Oled" - Lari Junkkari & Kaija Maria Junkkari
  http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?1034
  Leidsin antikvariaadist. Kuna oli meie põhja naabrite kirjutatud, siis arvasin, et on meie Eestlastega palju ühis jooni ja vast ka üks lähemaid teoseid Eesti mehe psühholoogiale. Mõtlemapanev raamat mehe psühholoogiast. Otseseid vastuseid ei anna ja mingeid imesid ei tee, aga viib mõte matkale - otsima mehena iseennast või naisena arusaamist mehe rollist, suhetest talle tähtsate naistega, seksuaalsuse tähendusest mehe elus, isaduse rõõmudest ja valudest, tööalase eneseteostuse vaevadest. Teineteise mõistmine, mitte naise ja mehe vahelise antagonismi õhutamine ongi selle raamatu peateema.
  Tugev sisemise mängu arendaja. Sain palju ideid ja tõekspidamisi ning "Ah-haaa" momente, et ma polegi ainuke mees, kes nii või naa mõtleb.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeJun 13th 2012 redigeeritud
   
  "The Selfish Gene" - Richard Dawkins ehk siis "Isekas Geen" eesti keeles.

  Kahjuks ei ole ühelegi sellele eesti keelsele tõlkele käsi taha saanud. Antikvariaatides on kuni 7 peane järjekord ja sügis-talv-kevad on raamatukogud need välja laenanud, enamasti psühholoogia tudengitele. Seega tuli ette võtta inglise keelne variant. Kahtlematta üks raamat, mida peaks "mänguga" tegelev isik läbi lugema. Inglise keelse variandiga on see probleem, et kui tehnilist inglise keelt ei oska, siis läheb palju kaduma ja see raamat ei sobi öökapi raamatuks ka väga. Väga palju on kirjas evolutsiooni psühholoogiast ja alates 12 peatükist hakkab rääkima inimeste valikust parnteri suhtes ja teemadest, mis meie kommuuni palju puudutab. Parantatud trükkides on ka uued peatükid, näiteks "Head Kutid Lõpetavad Esimesena", tutvustades kuidas koostöö toimimine saab toimuda põhimõtteliselt täiesti isekas maailmas. Väga tugev ja tõestatud faktidel põhinev raamat, hulgaliselt teooriaid ning vaateid.
  •  
   CommentAuthorVeenuselt
  • CommentTimeJun 14th 2012
   
  Elu24 kindlasti
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeJun 14th 2012 redigeeritud
   
  Ma ei teadnuki et Selfish Gene on eesti keelde tõlgitud, see on tõesti vajalik lugemismaterjal, mis mul ka on siiani lugemata. Samas ma olen nii ära harjunud, et kõik mis ma loen ongi vaid Inglise keeles, nii et äkki see ikka nii keerulises sõnastuse ei ole.

  PS. Elu24 on tegelikult meeste välja mõeldud salaplaan naiste IQ madalal hoidmiseks, et nad meestele kunagi järgi ei jõuaks ja maailmavalitsemist meestelt üle võtta ei saaks.
  •  
   CommentAuthorstanel
  • CommentTimeJun 14th 2012 redigeeritud
   
  mul on see Selfish Gene inglise keelne paberist raamat olemas, et kui keegi tahab võin laenata, üks samast klassist soovituslik raamat oli veel, aga hetkel ei mäleta nime - kodu jõuan siis redigeerin seda postitust.

  pdf-ina on olemas

  Ozzie - The Physical Game
  Jeff Allen - Get Laid or Die Trying
  Daniel Rose - Sex God Method - igasugustest arvustustest ja soovitustest olen kuulnud, et see on omal teemal parim raamat / 2nd Edition - Price 129.99$.pdf/

  kui kellelgi mingeid soove on siis Sosistage.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeJun 16th 2012
   
  oh türbel kui palju lugeda tahaks ja oleks vaja. Ja süveneda jne jne

  Aega lihtsalt ei ole :(
  •  
   CommentAuthormarkii000
  • CommentTimeOct 19th 2012 redigeeritud
   
  J. Gray teos "Mehed on Marsilt, naised Veenuselt" on kellelgi arvamusi ;)
  • CommentAuthorVirgilius
  • CommentTimeOct 19th 2012
   
  Mul on tema loomingu kohta üks arvamus. Lühidalt: Full of shit.

  Väike stiilinäide ka. Mõned head aastad tagasi, kui olin 18, hakkas üks väga kena tüdruk mu vastu huvi tundma. Kuna mul polnud varem ühtegi suhet olnud, siis tahtsin kõike algusest peale õigesti teha. Siirdusin raamatukokku ja haarasin sealt kaasa kolm Grey teost. Hakkasin tegema nii nagu tark guru õpetas. Alustuseks lugesin läbi mingi raamatu, kus ta kirjeldas viite staadiumit, mis tuleb läbida enne kui tõelisesse suhtesse jõutakse.
  Tulemus oli see, et mu venitamine ja valemi järgi tegutsemine viis tüdruku frustratsiooni äärele, sest too arvas et ta vist ei meeldi mulle piisavalt. Vastasel juhul oleksin ju kohe eskaleerinud, eksole. Mõnevõrra suuremat frustratsiooni tundsin hiljem aga mina kui jäin tühjade kätega, sest selgus, et "hüva nõu" käis hoopis ristivastupidi sellele mida üks normaalne naine mehelt ootab.

  Õnneks on meestele praegu väga häid raamatuid vabalt saadaval. Niiet kirjandus stiilis "how to be a complete wimp" võiks rahulikult riiulile puhkama jääda.
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeNov 6th 2012 redigeeritud
   
  "Motivatsioon ja Isiksus" - Abraham H. Maslow
  https://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?163661

  Üks humanistliku psüholoogia teerajatest ning tema mõtteviis oli tema aja kohta täiesti uudne - kui enamus psühholooge oli keskendunud pigem ebanormaalse ja haiglasliku uurimusele, siis tema keskendus potensiaali ja terve mõtteviisi arendamisele ning leidmisele. Sellle ala pidi aga kaarti hakkama ise looma, kuna too aeg oli üsna raske kirjeldada vaimult tervet ja arenevat isiksust , kuna oli kaardistatud ainult psühhopatogeenseid ja neurootilisi isikuid. Kuigi osades peatükkides kipub mõte kaduma või laiali valguma ning osad teooriad on tänaseks ümberlükatud, siiski leidub seal päris palju huvitavat meie mõtlemise, motivatsiooni ja isiku kujunemise kohta. Rääkimatta veel sellest, et temaga seotud mõisted - vajaduste hierarhia, eneseteostus, tippkogemused - ei ole leidnud ainult kasutust psühholoogias vaid avaldab ka suurt mõju tänapäeva hariduse, kultuuri, juhtimisteaduse, sotsioloogia ja tervishoiu arengule. Positiivse vaatega seotud raamat, kuid raske läbi töödelda.
  • CommentAuthorMrT
  • CommentTimeNov 10th 2012
   
  see dr gray on üks suuremaid vusserdajaid ja bullshittereid kogu sellekohase kirjanduse ajaloos. osaliselt tekkis PUA trend ja liikumine 90ndate lõpus vastureaktsioonina sellele sitale, millega see gray oli senini turgu domineerinud ja inimeste elusid pekki keeranud (mehed jäid tema õpetuste järgi talitades naistest ilma ning naised jäid ilma meestest, kes mõne teise õpetuse järgi talitades oleks võinud olla nende unelmate mehed). vesi peale dr grayle.
  • CommentAuthortossitossi
  • CommentTimeSep 12th 2013
   
  Imestan et keegi veel pole maininud The Game by neil strauss top1 pua raamat
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeSep 13th 2013
   
  "The game"-i lugenud küll aga ei soovitaks liiga tõsiselt seda võtta.
  • CommentAuthorCignonero
  • CommentTimeSep 13th 2013
   
  Minu arust erinevates raamatutes olevad erinevad tõekspidamised kehtivad ka erinevatele inimestele. Mida rohkem neid lugeda seda parema pildi saab ning seda paremini oskab lõpuks neid inimtüüpe lugeda ning kogu pilti kokku panna. Minuarust pigem mitte minna väga pööraseks selle lugemisega aga kasulik ta on. Ise leidsin palju kasulikku Swinggcat real world seduction 2.0-st .
  Tänajad: Bite
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeOct 26th 2013 redigeeritud
   
  "Psühholoogia Keerukusest" - Jüri Allik
  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/ps%C3%BChholoogia-keerukusest/54498
  Pealkiri ei tähenda, et autor üritab rabada lugejat sügavate ja ähmaste mõttekäikudega. Nii kirjutab raamatu tagakaanel ja nii ka on. Keda psühholoogia lähemalt huvitab, siis hea teos. Puhtalt "mängu" baasile suurt laiendust ei tule. Muidugi manitseb hr Allik seda, kuidas poliitiline korrektsus hävitab tõelist teadust ja paneb muutma andmeid - seega paneb ettevaatlikumalt suhtuma libraalsete psühholoogiliste teoste eest, kus räägitakse soo ja rassi olematusest ning väidetakse, et erinvusi pole. Isiklik kogemus oli see, et sain teadmisi Eesti psühholoogia rolli kohta maailma areenil ning polnud aimugi, et meil on olnud (Konstatin Ramul, Juhan Tork, Endel Tulving) ning on ka praegu suuri psühholooge maailma kaardil.

  "Psühholoogia Põhisuunad" - Anti Kidron
  http://www.apollo.ee/psuhholoogia-pohisuunad.html
  Samuti Eesti soost tunnustatud psühholoog. Kindlasti väga hea raamat psühholoogiat uurivale ja alustavale inimesele. Toodud välja tänapäeva viit tähtsaimat teoreetilist suunda, lisaks erinevad liigitused. Raamatu põhirõhk ongi pandud psüühilisi protsesse, seisundeid ja omadusi kirjeldavate võtmemõistete lahtiseletamisele. Kergelt omaks võetavad seletused ja skeemid. Kindlasti hea alus, kus ka edaspidist psühholoogia huvi ja rakendust üles ehitada.

  "Kehakeelest" - Joe Navarro
  http://www.varrak.ee/product/8240/
  Endine FBI agent ning tunnustatud mitteverbaalse suhtlemise ekspert Joe Navarro jagab oma paarikümne aastase töökogemus põhjal teadmisi ja näpunäiteid. Eelkõige mõtestada lahti tundeid ja reaktsioone. Väga asjalik ja huvitava taustaga raamat. Üldiselt mitteverbaalne suhtlemine on pikemat aega olnud huvi ja uurimus teema, kuid see raamat andis üsna palju juurde, eriti selle koha pealt, kus lugedes vigu võib tulla ning kindlasti hoiatab valesti tõlgendamiste eest. Lisaks veel tema enda uurimistööd ja ülekuulamiste märkused ning seigad.

  "ma tean, mida sa mõtled" - Thorsten Havener
  http://www.apollo.ee/ma-tean-mida-sa-motled-1.html
  Kerge hea lugemine kehakeele ning mõtete lugemise kohta. Uusi kehakeele lugemis teadmisi ei saanud, sellegi poolest on palju gimmick "trikke" ning praktilise nõuandeid suunamiseks - alustades väike sõna "või" kasutamisest lauses lõpetades hirmude vähendamise harjutusega.
  Autor ise on lavakuntsnik (Derren Brown-i kanti) ning samuti räägib omast kogemusest.

  "Metawhore: My Cock Don't Talk Politics" - Hypnotica
  http://www.amazon.com/Metawhore-Cock-Dont-Talk-Politics-ebook/dp/B007O3XKQW
  Kes teavad, kes ei tea - Hypnotica on nii öelda "Inner Game" üks suur tegijaid ning "mängu" muutjaid sisemisel tasandil - seal kus kõik peale hakkab. Hea inglise keelne raamat teekonnast vaimse kasvu, ühsikonna mittevastavusest, seksuaalsest väljendusest, et avada endas see ürgne tugev mees, näidates keskmist näppu ühiskonna reeglitele ning pöialt individualismile. Biograafiline lugu temast ja teekonnast sinna kus ta praegu on - pole sugugi igav kuid vahepeal annab tunda, et keksib kui palju naisi on olnud - võib-olla olen lihtsalt kade. Kindlasti on olnud üks suur mõjutaid minu viimase paari aasta arengus - nimelt tänu NLP-le ja otsekohestele välja ütlemistele - kindlasti tänu temale olen saanud üsna palju püsti ja toimima enesekindluse struktuure. Osalt ka temale olen alustanud uuringuid ja õppingud NLP vallas ning korraldanud ka paar sessiooni antud teemal.

  "Sex Is Fun" - Kidder Kaper, illustratsioonid Josh Lynch
  http://www.amazon.com/Sex-Is-Fun-Creative-Exciting/dp/1583333924
  Kidder Kaper on seksuaal õpetuse koolitaja, lisaks raamatule on tal veel populaarne podcast "Sex Is Fun". Raamat on hea paks 212 lehekülge koomiksi stiilis täis illustratsioone - seksi alasest ohutusest, hügieenist, erogeensetest tsoonidest, mängudest, abivahenditest, poosidest, erootilisest massaažist, suuseksist, dirty talkingust, algaja nõuannetest, joonistest kuhu saad näiteks oma partneri kohta märkmeid teha. Mõnikord olen jätnud selle raamatu meelega külalise vaatevälja või tutvustanud kaisu partnerile. Ühes tekitab ebatavalist huvi, teises aga eksperimenteerimis põnevust.
  Tänajad: Grap
  • CommentAuthorGrap
  • CommentTimeNov 5th 2013
   
  Hey... kas keegi oskaks soovitada lihtsamaid NLP raamatuid?
  Nägin raamatupoes seda: http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/neurolingvistiline-programmeerimine-v%C3%B5hikutele/369816
  is it any good?
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeNov 5th 2013
   
  http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/nlp-sissejuhatus-neurolingvistilisse-programmeerimisse/47568

  Võtan paralleelselt video koolitusega. Kuna ei ole veel täielikult läbinud, ei oska öelda kui mõjus või hea on.
  •  
   CommentAuthorMasterÄL
  • CommentTimeNov 7th 2013
   
  Grap see Neurolingvistiline programmeerimine võhikutele on päris hea ja lihtne lugeda. Alles NLP ga tutvust tegevale inimesele sobilik. Olen seda lugenud, soovitan.
  Tänajad: Grap
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeJul 2nd 2014
   
  Pole küll raamat aga hea artikkel vingumise kohta.Naistele ei meeldi mehed,kes vinguvad ;)

  http://www.becomingminimalist.com/complain-less/
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeAug 11th 2014
   
  http://www.rahvaraamat.ee/p/how-to-talk-to-absolutely-anyone/381363/en?isbn=9780857084026 kuidas rääkida ükskõik kellega - mark rhodes raamatut soovitaksin nii algajatele kui kogenutele, oli üks esimesi raamatuid mida lugesin peale mängu avastamist, ma arvan, et eriti hea on see nendele kellel on probleeme jututeemade leidmise ja enda emotsioonide väljendamisega.
  Tänajad: Bite