Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  • CommentAuthorrehepapp
  • CommentTimeMar 31st 2015 redigeeritud
   
  Ehk on kellelgi viitsimist jagada slaavi naiste võrgutamise eripärasid.

  Sitt lugu küll, aga kui tõele näkku vaadata, siis eesti päritolu nooremapoolsete naiste seas on kenasid (loe: natuke purjus olles pandavaid) minu subjektiivsel hinnangul umbes 10%
  Slaavi päritolu naiste seas aga on see umbes 30%

  Märgatav vahe..
  Loomulikult on eesti naised leiutanud selle vastu teooria, et slaavi naised jäävad noorelt vanaks, aga olgem ausad - see on BS.

  Aga asja juurde. Mida olete kogenud vene, valgevene või näiteks moldova naiste võrgutamisel erinevat võrreldes eesti naistega?

  Olen väga palju kordi orki lennanud slaavi naistega, kuigi nagu omastarust olen kõik õieti teinud.. Samas kui tagantjärgi mõelda, siis olen lähenenud neile kui tavalistele eesti tüdrukutele, kellega mul standardsete tehnikatega üldjuhul õnnestumise prontsent on mõistlik.
  • CommentAuthorslick
  • CommentTimeApr 8th 2015
   
  pikema-aegset suhet nendega küll ei soovita - see 2 aastat draamat, armukadetsemist ja ülevoolavaid emotsioone, tõelist slaavi temperamenti..... no ei jaksa sellisega sammu pidada! nüüd on vallalisena kena rahulik elu.
  • CommentAuthorEclipse
  • CommentTimeApr 11th 2015
   
  Üksiku kogemuse põhjal tundub, et jõud. Teate küll: kes lööb see armastab. Aga siiski mitte vägivald.
  Panin oma kogemuse privaatklubisse. Kui ligipääsu ei ole, võin sosistada, siia avalikult ei tahaks panna.
  • CommentAuthorPARTY2
  • CommentTimeApr 11th 2015
   
  enesekindlus või välispidine enesekindlus
  ära kuula mida ta räägib ja tee mida tahad
  siis ta hakkab sind austama ja seesama hetkel lähevad tal jalad laiali
  p.s. sorry vene naised keda solvasin, teie olete 10% erand 90% reeglist :))

  p.p.s. tegin nalja, tegelikult vaid 1% kuulub erandisse reeglist
  • CommentAuthorrehepapp
  • CommentTimeApr 22nd 2015
   
  Slick, pikemaaegset suhet pole õnneks niipea plaanis.

  Eclipse, kedagi ei huvita sinu kogemuse sellised üksikasjad mille järgi keegi kuskil ehk su ära tunneb. Vaata oma kogemusi laiema pilguga ja katsu anda põhimõttelisi ülevaateid.

  Party2, esimene osa su postitusest oleks muidu idee poolest täiesti adekvaatne, kahju ainult et su kirjapilt ütleb seda, et ma ei tahaks elusees panna ühetegi sellesse kategooriasse kuuluvat naist, kellega sul kogemusi on.
  • CommentAuthorPARTY2
  • CommentTimeApr 24th 2015
   
  Party2, esimene osa su postitusest oleks muidu idee poolest täiesti adekvaatne, kahju ainult et su kirjapilt ütleb seda, et ma ei tahaks elusees panna ühetegi sellesse kategooriasse kuuluvat naist, kellega sul kogemusi on.


  peaaegu kõik naised soovivad olla domineeritud, erinevus vaid lähenemises. Läänemaised naised ÜLDJUHUL vajavad ehitada oma peas üles ratsionalisatsiooni, miks nad teevad mida nad teevad ning see ehitamine võtab aega. Idamaised naised on ÜLDJUHUL vähem ratsionaalsed, mistõttu neile piisab puhtat jõudemontratsiooni ilma kooreta meeste poolt.

  Ehk siis sees mõlemad sordid on tegelikult väga sarnased, kuid vajavad pisut erinevat lähenemist.

  See ei tähenda muidu, et üks või teine naiste tüüp on ebanormaalne, ma ei tahtnud seda oma postituses öelda :)
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeApr 24th 2015
   
  Võtmesõna on kalibreerimine. Olenevalt naise temperamendist, käitud ise vastavalt. Rahvusest see otseselt ei sõltu.

  Mida temperamentsem naine, seda maskuliinsemaid, domineerivamaid liigutusi ta sinu poolt näha soovib. Reeglina nad testivad sind koheselt ja väga tihti - lihtsalt, et näha kuidas ja kas sa nende "pöörast" ja mis seal salata, "tugevat, ebastabiilset naiselikku" energiat taltsutada suudad. Loomalik lähenemine eespool, connection tuleb tagantjärgi.

  Mida vähem-temperamentsem naine, seda "viisakam" kuid samas kindel teguviis ning kindlasti vaimne connection loeb algul rohkem. Connection ennem, looma teed voodis.

  Nagu rehepapp mainiski ennem, et paljusid "elusees panna" ei taha - tuleb teha kindlaks kes su elumahlasid üldse väärt on (kaudses ja otseses mõttes). Ja eks elukogemus ole siinkohal ikka parim õpetaja.
  • CommentAuthorrehepapp
  • CommentTimeMay 30th 2015
   
  Aga kui läheks konkreetseks, et mida tasub ja mida ei tasu slaavi naistega suheldes teha.

  Ise elan juba mõnda aega ühes Vahemere äärses kuurortlinnas, mererannast nii 100m kaugusel. Slaavi naisi, nii üksikuid kui paarikaupa, on rannas suht lademes. Seega päevamäng ja just rannas sebimine on minu jaoks teema.

  Teen ise konkreetsete juhiste osas otsa lahti:
  Mitte kunagi ei tasu slaavi tibiga peale tutvumist ja numbrite vahetamist kokku leppida nii, et tema on see kes helistab. Isegi kui see tundub mingis olukorras väga loogiline - nt on kokku lepitud deit järgmiseks õhtuks, aga ta ei tea täpselt mis kell ta sel õhtul töölt vabaneb. Sellises olukorras tundub esmapilgul suht mõistlik leppida kokku nii, et ta ise helistab kui vabaneb.
  Reaalsuses on see ka igast muust rahvusest naiste puhul üldjuhul kehv mõte, aga slaavi tibide puhul on üsna 100% kindel et jäädki seda kõnet ootama. Ja seda isegi siis kui tutvudes sai loodud tugev side / tibi oli sinu järgi suht kiimas.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeJul 9th 2015
   
  Naised tahavadki, et neid juhitakse - seega tuleb maksimaalselt enda kätte ohjad ja vastutus oma kanda võtta. Kuna reeglina slaavi naised on temperamentsemad, siis nad on "võimendatud naised" (temperament võimendab nende naiselikkust), nad tahavad VEELGI ROHKEM näha mehes liidriomadusi.

  Loogikaga nende vastu ei saa, loogikast on abi nt tagantjärele analüüsimisel siinsamas foorumis... küll aga nendega suheldes saab mõjutada neid ainult läbi emotsioonide ja see ongi võrgutamise kunst.