Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  • CommentAuthorPARTY2
  • CommentTimeMar 18th 2015 redigeeritud
   
  Kui tunned, et sul piisab 1-2 korda nädalas seksi;
  Kui pärast ühe korra voodis oled laisk seda korrata;
  Kui arvad, et võiksid veidi agressiivsem elus olla;
  Kui tunned alati motivatsiooni puudujääki või väsimust,

  siis põhjuseks võib olla madal testosterooni tase sinu kehas.

  Seda posti otsustasin teha nende jaoks, kes ei pea normaalseks kõik ülalloetletud asjad 25-35a vanuses. Ise arvasin pika aja jooksul, et libido langemine pärast 25a piiri ületamist on suht normaalne asi. Minu sõbrad rääkisid, et neil ei ole enam nii palju seksi vaja kui varem ja nad on sellega täiesti rahul. Sedarohkem, et nüüd saavad ometi keskenduda tööle :))

  BULLSHIT!

  Saad aru erinevusest ainult kui tunned milline tekib enesetunne kõrgema testosterooni tasemega. Iga päev on lihtne ärgata, oled alati motiveeritud ja keskendunud OMA eesmärkide saavutamisele, oled agressiivsem müügis, läbirääkimistel, klubis, kus iganes. Naised meeldivad rohkem, hakkad nautima nende seltskonda rohkem ning ei teki enam küsimust MIKS sa pead väljas käima :)

  Testosterooni taset võib kahjustada peamiselt kolm asja:
  1. Bullshit toitumine, peamiselt suhkru liigne tarvitamine, k.a. suhkruasendajad, fruktoos, maltodekstroos, jmt
  2. Ebakvaliteetne uni
  3. Mikroelementide defitsiit

  Lugesin palju artikleid ja raamatuid testosterooni taseme parandamise teemal, aga kõige kasumlikuks osutusid nende hulgast kolm raamatut:
  a) Tucker Max - How To Naturally Increase Testosterone (100% tasuta)
  b) Tim Ferriss - 4 Hour Body (Sex Machine I ja II peatükid)
  c) Kacper M. Postawski - Secrets of inner sleep clock - raamat unest ja sellest kuidas seda kvaliteetsemaks teha

  Nendes leidub palju nõaunneid, mõned head, mõned halbad ja mõned väga kahtlased. Usun, et 90% inimeste jaoks piisab järgmist:

  1. Kõige olulisem Eesti kliimas on vitamiini D normaalne tase. 2015 aastani normaalseks tasemeks loeti 18-50 ng/ml. Nüüd seda tõsteti 30-50 ng/ml. Tucker Max kirjutab sellest, et tõsist testosterooni taseme parenemist ta nägi ainult siis kui ületas 60 ng/ml Vitamiini D taset. Minu kehas see toimib üle 40 ng/ml tasemega.

  Siin pean mainima, et arstide poolt soovitatud vitamiini D annused on 100% bullshit. Võib olla kuskil Itaalias need oleksid piisavad, meil Eestis kindlasti mitte. Päevane soovitatud Vitamiini D annus on 400 IU. Mina proovisin esiteks võtta 3000-4000 IU/päevas, mis lubas tõsta seda 37 ng/ml tasemeni. Pärast hakkasin võtma 4000 IU kaks korda päevas, aga vitamiini tase veres hoopis langes 34ng/ml näitajani. Pärast seda hakkasin võtma 8000 IU kaks korda päevas ehk 16000 IU päevas kokku. See on soovitatud annusest 40 korda rohkem. Selle tulemusena tõstsin vitamiini taset veres 42-44 ng/ml piirkonda.

  Graafik minu vitamiini D tase parenemisest:  Märkus: kui kavatsed tarvitama üle 5000 IU vitamiini D päevas, siis loe märkused posti lõpus!!!

  2. Mg, Se, ja Zn peab olema jätkus. Ilma nende kolme mikroelemendita testosterooni tase kasvama ei hakka. Õnneks, Mg taset saab kontrollida väikese tasu eest Quattromed laboris. Zn ja Se uuring maksab 40 eur / elemendi kohta, sest seda viiakse läbi Saksamaal, nii et mina neid ei teinud. Selle asemele Mg, mis oli mul defitsiidis, tarvitan Zn-Mg-B6 kombos, mida müüakse spordikauplustes ZMA, ZMB6 jmt sarnaste kaubamärkide all. Seleeni saab brasiilia pähklidest, aga mitte rohkem kui 6 pähkli päevas, muidu see võib kahjustada spermide arvu.

  3. Eemalda nii palju suhkrut oma dieedist kui on võimalik.
  Sobilikud dieedid: Paleo, SlowCard, Tai köök, Mehhiko köök
  Suurim kahju: suhkur, suhkruasendajad, koogid, sai ja leib, makaronid ja peaaegu kõik valget värvi toidud

  4. Maga keskmiselt 7-8 t või rohkem

  --------------

  Alustasin 540 dg/ml testosterooni tasest, nüüd on see mul 760 ng/ml. Eestis peetakse normaalseks 242-827 ng/dl vahemikku, mina arvan et tervislik on kuskil 700-900 dg/ml. Alla 500 kindlasti tervislik ei ole kui sa pole 90a vana :) Leidsin kaks uuringut keskmise testosterooni taseme kohta, kus arvestati vanust ka. Esimesel uuringul 25-34a vanusegrupis keskmine oli 617 ng/dl, teises uuringus 25-29a vanusegrupis keskmine oli 669 ng/dl. Teised vanusegrupid võite vaadata siit
  Siin graafik minu testosterooni tase paranemisest:  MÄRKUSED:

  1. Viitamiin D reguleerib kaltsiumi vahetust kehas. Hetkel mainstream arvamus selline, et vitamiini D üledoosimine viib kaltsiumi kogunemisele lihastes. Uuemad uuringud näitavad, et see toimub ainult vitamiini K2 defitsiidi olemasolul. Paraku meil Eestis arstid ei tea peaaegu midagi sellest vitamiinist. Sain selle kohta mitu arvamust nii apteekrite kui ravimiinspektsiooni käest :) Kui keegi soovib teemasse süveneda, siis soovitan raamatut Kate Rheaume-Bleue - Vitamin K2 and the Calcium Paradox: How a Little-Known Vitamin Could Save Your Life, teistele aga piisab sellest, et vitamiini D megadoosimise korral KINDLASTI PEAB võtma koos vitamiini K2, sest selle tegelikku taset kehas ei ole hetkel Eestis võimalik uurida. Tellida seda saab nt siit (see ei ole reklaam, lihtsalt hea vitamiini K2 on üsna raske üldse leida)

  2. Teine asi, mida peab meeles pidama on see, et kõrgenened Vitamiini D tarvitamise korral vitamiini A kogus kehas peab olema vastav. Selle tagamiseks on tarvis süüa kalaõli suht suures koguses. Kuna Eestis on see jällegi päris kallis, ostan seda hulgikoguses siit. Võtan 2 kapslit hommikul ja veel 2 õhtul. Tucker Max võtab 5g päevas.

  3. Ärge kunagi sööge kolesteroolirikkaid toidusid õhtul. See oli kõige halbem ja ohtlikum nõuanne kogu Tim Ferrissi raamatust. Kui tegin seda 1 nädala jooksul, minu kolesterooli tase läks üle katuse, hea kolesterool langes ning mul algasid migreen peavalud mistahes füüsilise aktiivsuse puhul. Üks set jõusaalis, 5 min aeroobikat, 5 min seksi või masturbatsiooni ja kohe saan supertugeva migreeni mitmeks minutiks, mille pärast pea valutab veel talutavalt 2-4 t jooksul.


  ------


  Kui keegi soovib minu eksperimendi korrata, siis aitan meeledi :) aga enne minge Quattromed laborisse ja tehke seal testi, et uurida oma praeguse mineraalide ja hormoonide taset.
  Tänajad: kalamees, Mike
  • CommentAuthorEclipse
  • CommentTimeApr 11th 2015 redigeeritud
   
  Olen ka D3 vitamiiniga eksperimenteerinud. Minule ei mõjunud sinu nimetatud kogused. Mõjus hoopis 20x suurem doos. Andmed on mul olemas ja võimaluse korral panen need ka üles, aga ilmselt teeksin seda PRIVAATKLUBI all.
  • CommentAuthorEclipse
  • CommentTimeApr 11th 2015 redigeeritud
   
  Toiduainetest pidi testosteroonile hästi mõjuma lillkapsas ja brokoli. Nii, et sööge oma aedvilju!
  • CommentAuthorPARTY2
  • CommentTimeApr 11th 2015 redigeeritud
   
  Olen ka D3 vitamiiniga eksperimenteerinud. Minule ei mõjunud sinu nimetatud kogused. Mõjus hoopis 20x suurem doos. Andmed on mul olemas ja võimaluse korral panen need ka üles, aga ilmselt teeksin seda PRIVAATKLUBI all.


  ehk siis 20 x 16000 ug päevas?

  Toiduainetest pidi testosteroonile hästi mõjuma lillkapsas ja brokoli. Nii, et sööge oma aedvilju!


  need aedviljad aitavad magneesiumi defitsiidi korral. Tegelikult, mitte just need aga kõik "Cruciferous vegetables", ei tea kuidas seda eesti keelde tõlkida. Magneesiumi defitsiit kõvasti takistab testosterooni sünteseesimist kehas.