Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
 1.  
  Pealkirjas kōik kirjas.
  Kuidas suhtute?
  • CommentAuthorlaavixon
  • CommentTimeFeb 1st 2015 redigeeritud
   
  Räägi sellest tüdrukulesõbrale, kui ta ei ole sellega OK, on sul 3 valikut:
  1)Jäta maha ja leia keegi teine, kes on sellega nõus;
  2)Ignoreeri teda(käib kokku ka valikuga, et sa ei räägi üldse) ja kannata tagajärgi(neid on rohkem, kui alguses paistab) hiljem(Effektiivne, aga samas rumal, igasugune valetamine on sügav nõrkuse tunnus ja sa peaksid võtma seda nagu solvangut oma meheaule);
  3)Ära tee pickupi teisi tüdrukuid. See ka ei ole hea, sest sinu vorm langeb, seda märkab ka su tüdruksõber juba suhte ajal. Hetk mil te mõistate, et te ei ole õiged üksteise jaoks; väsite ära; familiariseerute, vms, hakkad sa otsima jälle tüdruksõpra, aga kuna su vorm on põhimõtteliselt null juba sel hetkel, pead sa alustama jälle poole tee pealt.

  Otsus on ikkagi sinu teha :)

  Parimat,
  OS
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeFeb 1st 2015
   
  Video Bradilt sarnasel teemal

  Hetkel olen ise ka suhtes ja lihtsalt ei jää aega sellise pick-up`i jaoks nagu näiteks 6 kuud tagasi sai tehtud, et end spets daygame/nightgame jaoks välja vedada.
  Suhtes oleku ajal on sõpradega väljas käies ikka kujunenud mõni "set" aga "closenud" pole logistika tõttu.

  Tüdrukule rääkides pead arvestama, et asi võib sellega lõppeda või tahab ta nt. samasugust vabadust ja siis pead enda "skillis" väga kindel olema.Tüdrukutel on valikut üldjuhul kuhjaga.

  Arvestama peab, et Eesti on väike ja hardcore game puhul jääd mõnele tüdruku tuttavale vms kindlasti varem või hiljem silma.Kontakte jms. ei maksaks sellisel juhul vahetada, pigem rangelt ONS.

  Teine variant on suhte ajal keskenduda enda teiste külgede arendamisele ja ka suhtes on palju asju, mis tahavad tööd.Push-pull jms game osad on harjutatavad ka suhtes aga mitte nii intensiivselt ehk kui üheöö teemade puhul.


  igaljuhul edu ja õigeid valikuid!

  Marko
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeFeb 1st 2015
   
  See on võimalik - ONS , fuckbuddyd. Suhte alguses peab suhte raamima ("frame") nii, et sul oleks piisavalt vabadust. Loomulikult sel juhul jätad ka temale vabadust ja ei ole ülemäära kontrolliv. Enesekindel mees ongi selline. Naine ei vaata teisi mehi, kui ta teab et sina oled tema jaoks parim ja sul on kindlad piirid ("boundaries").