Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeJan 22nd 2015 redigeeritud
   
  Kasutaja Laavixon algatas tutvustamise teemas sellise teema, millest oleks huvitav ka laiemalt rääkida:

  "Muide, kas te võiks rääkida oma kogemustest sõpruskondadesse sulandumisega etc?"


  Isiklikust kogemusest rääkides tean, et kõige lihtsam on seda teha läbi ühiste huvide.Loogiline eks? :)

  Samas väga hea variant on olnud kuskil pidudel ja "istumistel" variant, kus teed nalja ja möllu piisavalt, et kõik lihtsalt tahavad sinu seltkonnas olla.Mäletan kui kunagi 3way makeouti tegin ühel peol suitsunurgas, siis tüübid, kes pealt nägid olid sellest vaimustuses ja tulid ise rääkima ja hiljemgi nendega koos pidu teinud.

  Minu põhiline point oleks väärtuse pakkumine (hea seltskond, nali, misiganes) ilma midagi vastu ootamata.


  Ehk oskavad teised enda kogemustest rääkida ?


  Marko
  • CommentAuthorlaavixon
  • CommentTimeJan 22nd 2015 redigeeritud
   
  Mul tuli seda lugedes mõte, et üks võimalus oleks kasutada mergimist/pawnimist(sul on juba 1 grupp ja sa kutsud teisi sellese või liigutad gruppi teise gruppi), et igal võimalikul hetkel tutvusi luua.See ehk sobib igapäevasesse konteksti paremini.


  Mäletan selle kasutamist õpilasesinduse üldkoosolekul. Lõpuks oli meil mingi 8ane sõprade seltskond. Ntx räägid sõbraga, keegi läheb mõõda, teed puhtalt sõbralikku kommentaari, või veel parem kui keegi ei tunne kedagi siis lihtsalt tutvustad ennast ja oma sõpra. Ja kui sa saad olla manager, kes kõiki tunneb on sul ka kindlustatud positioon,College game nimetatakse seda bridgeks(niikaua kuni sa seda hoiad).
  Tänajad: Marko.
  • CommentAuthorkalamees
  • CommentTimeFeb 23rd 2015
   
  Olen ka seda päris palju teinud.
  Läbi ühiste huvide on hea teha ning lisaks ka see kui suudad näidata ümbritsevale rahvale et sinuga on lõbusam koos. Kui neid palju pole siis võib rääkida ka teiste huvidest (siin aitab kaasa kui on lai silmaring).

  Olen märganud, et praktiliselt igas seltskonnas töötab praktiliselt see kui suudad enda ümber naisi koguda kellega rääkida. Kuna tavaliselt tulevad ka sõbrannad juttu kuulama, koguneb lühikese ajaga üsna palju rahvast. Mingi hetk vaatavad tüübid ka et nad jäävad omaette ning liituvad ka. Alguses vaiksemad, pärast need kes rohkem räägivad. See hetk oled sa juba tähelepanu keskmes.

  Jutt võib olla misiganes, nagu eelnevalt pakkusi: nali, sündmused maailmast, vms mis võimalikult paljusid puudutab ning mille kohta paljudel oleks arvamus.