Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
  • CommentAuthorkalamees
  • CommentTimeDec 18th 2014
   
  Probleem oma naisega see et ta on füüsilise poole pealt natuke külm minu vastu. Sisuliselt kui ise võtan kaissu või käest kinni siis on ok, aga ta ise füüsilise poole pealt väga huvi üles ei näita. Ta eelmine suhe oli väga raske, ütles et on trauma selle tõttu füüsilise lähedusega. Kuidas saaks nii, et ta hakkaks ka ise rohkem huvi näitama?
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeDec 18th 2014
   
  Mida iganes sa ka ei teeks ära lase ennast mõjutada tema külmusest. Seda on suht raske teha kui pole eelnevalt palju kogemusi naistega.

  Soovitan vaikselt tööle/elu eesmärgile rohkem keskenduda ja miks mitte ka teiste naistega rohkem suhelda. See on paradoksaalne aga seda enam ta hakkab sind tahtma ja sellega kaasneb paratamatult "traumast üle saamine".
  Tänajad: kalamees
  • CommentAuthorkalamees
  • CommentTimeDec 21st 2014
   
  Hea soovitus. Tegin nii et pole ühendust võtnud temaga mõned päevad ja tundub et see ka mingil määral toimib, sest ta ise võttis. (Tavaliselt olen mina see kes räägib.) Aga praegu on kogu aeg selline tunne et peaks kirjutama või ühnedust ise võtma, et päris ära ei kaoks. Või see pole hea mõte?
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeDec 21st 2014 redigeeritud
   
  Kui sa pead nii meeletult pingutama,et ta "ära ei kaoks" tasuks endalt küsida, kas on mõtet kulutada energiat temale? Aja omi asju, ta on varsti platsis kui asi on "õige". Kui ta ise ei pinguta mõne aja pärast sinu nimel on selge, et tasuks eluga edasi minna.Elad vaid korra :)

  Siia sobilik lugu :

  Tänajad: PARTY2
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeDec 22nd 2014 redigeeritud
   
  ##Probleem oma naisega see et ta on füüsilise poole pealt natuke külm minu vastu##

  Ma juba mõtlesin, et elate koos ja kasvatate lapsi. Aga järgnevad postitused paljastasid, et õnneks see ilmselt nii ei ole. Siin saab olla kaks võimalust, sa kas oledki talle ajutine kohatäide, kes ei erutagi teda küllaldaselt, või ongi ta selline täiesti külma olekuga tsikk voodis, vahet ei ole kui kuuma mehega koos. Sellised, kes viskavad lihtsalt selili ja ei soovigi rohkem vaeva näha ei ole kahjuks haruldased, tihti on neil hea välimus ja neil ei ole olnud vajagi kunagi ise pingutada. See jutt eelmisest suhtest on puhas ettekääne!

  Fakt on see et siin pikas perspektiivis midagi paremaks minna ei saa. Ajutistelt saad sa ise pingutamisega olukorda parandada, kuid mina soovitan see aeg investeerida natuke kuumema neiu leidmise peale.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeDec 29th 2014
   
  Üldiselt jah sarnased ebaloogilised ütlused vihjavad sellele, et suhtes on midagi viga (tihtipeale põhjendatult). See on sama põhjus, miks naised prillauda kiruvad - asi ei ole prillaua ülesse jätmises, vaid veas suhtes endas. Naised on väga intuitiivsed ja seega head suhte indikaatorid.

  Siit ilmnebki naiste erinevus - kas ta alati süüdistab teisi (ebakindel naine), või oskab näha viga ka endas. Ebakindla naisega kooselu/suhe on põrgu ja uppuv laev. Kui sealt õigel ajal maha ei hüppa võid valusalt kõrvetada saada.

  Vahet tuleb osata teha, kas naistepoolne käitumine/süüdistamine on põhjendatud või mitte. Siin tuleb oskus ennast kõrvalt näha ja empaatiameele arendamine kasuks. Paraku on tänapäeval naiste pahameel suures osas õigustatud. Häid mehi on vähe, sest enamus on memmekad.

  P.S. Ebakindlatest inimestest (liialt madal või liialt kõrge enesehinnang) tuleks kaarega mööda käia. Jutt käib siis nii naistest kui ka meestest.