Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  •  
   CommentAuthorMWS
  • CommentTimeDec 6th 2010 redigeeritud
   
  1) Veetlus pole protsess, mis juhtub tänu naise "valikule". Teistesse sõnadesse panduna, naine ei alusta
  suhtlemist mehega nii, et ütleb enesele, "vau, sellist meest polegi näinud, ta on nii tark ja humoorikas.
  Ma tunnen sellist tõmmet ta poole. Ehk teistesse sõnadesse panduna, "Veetlus pole valik"

  2)Veetlus tekib alateadlikul tasemel ja head emotsioonid tekitavad hea tunde ning head emotsioonid tekitavad veetlust.
  Meeste jaoks juhtub veetlus puhtalt naise ilusa näolapi ja kena keha järgi. Naistel juhtub see hoopis teistel
  alustel. (muidugi võib see juhtuda ka teistel alustel, k.a välimus)

  3) Veetlusel on "loogika" kui selline, kindlate tehnikatega on seda võimalik suurendada.

  4) Kui naine tunneb veetlust mehe vastu, siis ta teeb asju, mis tunduvad totaalselt ebaloogilised, ebaratsionaalsed
  ja isegi tema enda huvide vastu, et koos olla mehega, kes on tema unistuste mees.


  Mida siis teha, et veetlust tekitada:

  1) Kasuta mingit valemit oma C&F kogust. Arrogantsus kui selline ei ole veetlev naiste jaoks.
  Kuid arrogantne huumor paneb nad naerma, ning on väga veetlev naise jaoks. Tee naljasid, justkui
  naine tahab sind sebida, õrrita teda millegi pärast, tee nalja teiste üle. KUID ole kindel, et
  see paneb ka ta naerma.

  2) Anna talle aega ning õrrita teda niikaua kui sa suudad. Ei pea silmas, et sa peaksid olema ülbe,
  Õrrita teda nii, nagu sa teeksid seda oma väikse õega. See näitab seda, et sa oled enesekindel ja tunned
  ennast oma nahas mugavalt.

  3) Hoia oma kehakeelt sellisena, mis kommunikeerib seda, et sa oled enesekindel, juhtiv ja dominantne.
  Hoia kindlalt kehakeelt, liigutades aeglaselt, kuid enesekindlalt. Ära naera või naerata väga tihti.

  4) Ära tee "hea poisi" asju, nagu osta jooke, teha talle komplimente tema ilu kohta, või käitudes, justkui
  sa oleksid janune mees naise järele.
  -kasutades David DeAngelo materjale
  • CommentAuthorMrT
  • CommentTimeDec 7th 2010
   
  põhiprobleem david deangelo tuntuima kontseptsiooniga "cocky and funny" - too cocky, not enough funny. sellega on väga kerge libastuda. "arrogantsest huumorist" jääb newbidele kõrva arrogantsus, pealegi oskab igaüks olla ülbe, aga sugugi mitte igaüks ei oska teisi naerma panna. lihtne on olla cocky, aga kui funny jääb lahjaks või suisa olematuks, siis on tulemuseks vastik ja ülbe tüüp, kes pakub pinget võibolla ainult masohhistidele, aga nendest oleks targem juba ise eemale hoida.

  soovitus mitte naeratada sobib ka eeskätt nendele, kes teavad juba väga täpselt, mida nad teevad. uustulnuka jaoks pole mittenaeratamise soovitus üldse sobilik. lisaks tuleb silmas pidada David D ameerika konteksti - seal on kõigil pidev keep smiling ja seega mittenaerataja ERISTUB. eestis ei eristu mittenaerataja mitte millegagi, vastupidi - sulandub ideaalselt kogu ülejäänud halli massiga. oh te ei kujuta ette, kuidas eesti tüdrukud naeratavaid mehi ihkavad. ka mulle heidetakse pidevalt ette, et naeratan nii harva. vahest punnitan isegi vastutahtmist mingi kõvera naeratuse, aga kui näen, et tüdruk on seepeale kohe rõõmsam, siis tean, et pingutus läks asja ette:)
  •  
   CommentAuthorMWS
  • CommentTimeDec 7th 2010
   
  Cocky&Funnyga on tõepoolest kerge libastuda, ka ise pean seda veel harjutama, kuid eks tuleb vaikselt proovima asuda. Algajatale on see tõepoolest pähkel, kuid kui sellest juba läbi närida, siis on tulemused päris head.

  No ma usun, et DeAngelo mõtte selle mittenaeratamisega on see, et ta ei sunni naist naerma oma naeruga, vaid oma huumoriga. Ja kui naine juba naeratab, siis eks sa ka ise naeratad.
  Klubides sõbraga tantsides, avastasime ükskord, et kui nägu naerul ning veedab mõnusalt aega, magnetiseeruvad kõik naised su ümber. ;) (isegi siis, kui tantsupõrand täiesti tühi on)
  Ja edasi saab juba väga hästi mängu proovida.
  •  
   CommentAuthorStud
  • CommentTimeDec 7th 2010
   
  Katse nr2, kuna eelmine postitus kustus ära.
  Niisiis MWS klubis olles proovisime vana head meie jaoks uut siis, et kuidas oleks kui meie tunneme end hästi naeratame, tantsime nii nagu meid ei huvitaks üldse, et neiud meid vaatavad. Süsteem siis sellinne, et üsna peo alguses kui rahvast veel palju polnud ja mehi tantsupõrandal võrdlemisi vähe ja naised juba läksid tantsima läksime ka meie. Väliselt püüdsime näida nagu me oleks võitnud a la miljon krooni ja tuju on laes, seega naeratasime palju ja tantsisime omavahel, loomulikult neiude juures. Mõne aja pärast hakkas rahvast rohkem lavale tulema ja neiud kogunesid suht ringiratast meie ümber, põhimõtteliselt mina ja sõber ja naised ümber. Siis hakkasin naeratama ka neidudele ja lõin mõnega silmsideme kuni tegin jutu lahti et a la tantsime koos ja sealt edasi oli juba lihtne.
  Põhjus miks see töötas? Põhjus ise oli lihtne ükski endast lugu pidav inimene ei taha olla kellegi juures kes ei tunne enda mugavalt ja kes on mossis, sest oletame kui astub ruumi keegi kolmas inimene ja vaatab et on noormehed ja neiud ja need noormehed "juhuslikult" veedad hästi aega, naeratavad palju, tunnevad end hästi ja neil on lõbus siis võiks seda seostada ju nende tütarlastega kes meie läheduses olid, kui aga neiud oleksid nende noormeeste läheduses kes ei tunne end hästi ei naerata ja mossitavad siis võidakse arvata, et ka neiud on selles süüdi, seda alateadlikult muidugi. Seega neiud on pigem nende juures kes end hästi tunnevad ja lõbutsevad ning kes neid ei jõllita klaasistunud silmadega.
  Teine positiivne külg asja juures on see, et kui sind nähakse veetmas hästi oma aega ja sa naeratad palju ning üleüldse on sul lõbus olla ning sinu ümber on ka neiud on sul automaatselt niiöelda socialproof olemas. Näiteks R. Gambler rääkis oma seminaris, et kena mees ilma neiudeta klubis on märksa vähem atraktiivsem kui mitte nii kena mees koos neidudega, sest siis hakkavad neiud mõtlema miks need neiud on temaga ja miks mitte selle mehega mis sellel ilusal mehel küll viga on kui nad teda üldse märkavad. Teiseks kindlasti on see, et naised otsivad heakskiitu oma partneritele ja kõige parem tõestus neile ongi see kui sind nähakse koos teiste neidudega.
  Ma loodan, et ei saanud liiga pikk ja segane jutt ega ka mitte liigne nämmutamine asja üle mida te kindlasti isegi mõistate:)
  • CommentAuthorMrT
  • CommentTimeDec 8th 2010
   
  täpselt nii, 100% nõus. bring the party, be the party. ise tuleb pidu teha (mitte teiste pidu oodata), küll siis liituvad ka teised pidulised.
  •  
   CommentAuthorstanel
  • CommentTimeJan 11th 2011
   
  mäletan ka DavidD rõhutatud mitte naermist oma tehtud nalja üle, aga no see toimib ka igati pidi muidugi ka väljaspool seduction ala. Kasutan seda ikka vahest et miskit võimendada. Suutes vahest mõne hea killu genereerida ja selle siis tuima emotsiooniga ette kanda mõjub see vahest mõnele inimesele veel ekstra naljakana.
  Naermine on nii mitmekesine ja lai teema et süveneda ei kavatse hetkel.

  Siinsed teema külastajad tunduvad igatahes elust aru saavad ja seega ka naeru kasutada oskavad. (või vähemalt teadvad kuidas seda peaks tegema)

  Naermisest natukene materjali
  Cocky Comedy And Other Conversation Skills - David DeAngelo\Disc 1
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeAug 21st 2013
   
  Evolutsiooni tõttu on huumor välja kujunenud lihtsalt heakskiidu mehhanismiks. Et kõrge staatuse isiku naljade üle naerdakse isegi siis kui need ei ole naljakad.

  Siin tuleb mängu enesekindlus ja usk iseendasse. Tuleb harjutamisega ja siis vaba ellusuhtumisega :)

  Kui teed naltsi ja on tunda kuidagi, et ootad reaktsiooni- see tõlgendab madalat staatust (dancing monkey).

  See oli lühidalt siis Deangelo C&F teooria.
  • CommentAuthorindrek
  • CommentTimeApr 2nd 2014
   
  Mina tunnen naist, kelle jaoks nalja praktiliselt ei eksisteeri, seda põhjusel, et nali on alati millegi või kellegi arvelt ja oma empaatiavõime tõttu mõjub suurem osa nalju talle julmadena, labastena, väiklastena jne.

  Tugevat ja enesekindlat naist ka "lõbus poiss" ei püüa, ikka kergemeelsemaid, üksinduses rahulolematuid ja teiste arvamusest sõltuvaid.
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeApr 3rd 2014 redigeeritud
   
  Esiteks ütlen, et mina ei ole traditsiooniline lõbus poiss, kuid nalja, eriti Cocky Funny't meeldib mulle teha tihti - ehk siis need naljad kalduvad ka tütarlapse kalla (sõbraliku) norimise valdkonda.

  ## Tugevat ja enesekindlat naist ka "lõbus poiss" ei püüa, ikka kergemeelsemaid, üksinduses rahulolematuid ja teiste arvamusest sõltuvaid. ##

  Siinkohal sa kirjeldad kahte äärmust, keda kumbagi mina tegelikult väärtustada ei saa, kuid mille vahele jääb suur hulk normaalseid eksemplare.
  Olen õppinud omal nahal, et tänapäeva haibitud "tugev ja enesekindel naine" ei ole kindlasti mitte minule ja ma hea meelega peletan ta eemale,
  see on naine, kelle puhul mees peab kas ainult tema pilli järgi tantsima, munad varakult tema kätte hoiule andma, või ei saa neist mingit asja.

  Seikluse mõttes on paar sellist naist lihtsalt uudishimust minuga kiire fling'i teinud, kuid pikaajaliselt me üksteist välja ei kannata.
  Need naised jätan hea meelega masohhistlikele meestele, kes alateadvuses naudivad allaheitlik olemist.
  NB! Kindlasti ei tähenda see seda, et eelistan vastandina ebakindlaid naisi - ei ka need naised on liiga suur peavalu tõsises suhtes.
  Enesekindlust peab naisel olema, kuid mõõdukas koguses.

  # Mina tunnen naist, kelle... #

  Ilmselt mõistad isegi, et ühe naise järgi EI TOHI kindlasti kogu naissoo kohta arvamust kujundada, küllalt leidub selliseid üksikuid näited, kellele ei meeldi absoluutselt suudlemine, või ei meeldi lausa üldse seks.
  Inimloomus on nii kirev, et selle iga reegli kohta leidub alati ka ports erandeid.
  Üks asi, mis samuti näiteks naljategemise kohta võib kergesti valearvamuse tekitada on see, kui osavalt ja millist laadi nalju ja millisest raamist sa ise oled võimeline tegema.

  Kokkuvõttes sinu sõnastusest jäi mulje, et soovid näidata kuidas "lõbus poiss" olla ei ole kasulik ja "tugev ja enesekindel naine" on midagi väärtuslikku. Mina oma kogemuse põhjal ei saa kummagagi kuidagi nõustuda ja loodan, et sellist nõu keegi kogemata kuulda ei võta.
  NB! Indrek, see ei olnud mõeldud kindlasti isiklikult sinu kritiseerimiseks, vaid pigem konstruktiivse kriitikana.
  Ja tere tulemast meie foorumisse, et sind paremini mõista palun sul end ka tutvustada, selleks on "kleepuv" teema avalehel.

  Henry
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeApr 6th 2014
   
  Need "tugevad ja enesekindlad" naised, on umbes täpselt 0,1% naistest.

  Need ei ole geneetiliselt normaalsed naised... Sellepärast nad ei reageerigi evolutsiooni teoorial põhineval C&F-le.

  Nõustun täiesti OrTheHWY-ga - Hea arutlus !
  • CommentAuthorindrek
  • CommentTimeApr 7th 2014
   
  Noh, teie keeles "tugev ja enesekindel" pole seda minu kontekstis. Pigem on tugev naine just see, kes ei roni meeste pükstesse, aga omab väärikust ja oskust just olla naine kõige paremas mõttes: armastav, hell, võrgutav, õrn ja samas enesekindel - kuninganna. Ja mehed sumisevad sellise temakese ümber nagu kärbsed meepotil.
  Seda tüüpi naised on tõesti kõige väärtuslikumad ja praktiliselt võimatu on neid kohata. Pigem on nad just need õiged naised, aga kuna teised on enamuses võib ju neid ka väljasurevaks tõuks nimetada.

  Lõbus poiss olla on kindlasti kasulik ja eks ma ise olen seda ka, aga näite tõingi just erandina, et kogu naissugu pole ühesugune. Mõni naine on ka selle halli üksluise massi ees õnneks olemas.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeApr 8th 2014
   
  Jep. Enesekindel (ei ole armukade, ei tõmba suvakatega ringi) ja naiselik (armastav, hell, võrgutav, õrn) on ideaal -- mitte aga tugev (domineeriv, käsutav )ja enesekindel (meenutab pigem maskuliinset enesekindlust).
  • CommentAuthorindrek
  • CommentTimeApr 13th 2014
   
  Domineerivus ja tugevus on tegelikult kaks ise asja. Domineerima kipub sisemiselt nõrk, ohjad annab käest sisemiselt tugev. Just sisemine tugevus võimaldabki koos püsida ja pole vaja ennast tõestada.

  Sageli on naised klammerduvad ja väidavad, et on hellad jne, aga kohe kui nad tunnevad ebakindlust või mõjutusvahendite olemasolu (lapsed nt) hakkavad kamandama. Tugev naine ei tee seda kunagi, vasupidi, ta näitab oma haavatavust.
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeApr 14th 2014 redigeeritud
   
  Indrek:
  ## Noh, teie keeles "tugev ja enesekindel" pole seda minu kontekstis. ##

  Mina mõtlesin "tugevat ja enesekindlat" naist selles kontekstis, mida söödab meile ette meedia ja moodne mõtteviis! Ja just see versioon ei meeldi mulle isiklikult üldse.
  Loomulikult võib igaüks oma versiooni omada, mis muidugi raskendab teineteise mõistmist.

  FFlow:
  ## Need "tugevad ja enesekindlad" naised, on umbes täpselt 0,1% naistest. ##

  Sinu vanuse/sihtgrupi hulgas ei tule eriti ette tõsiseltvõetavaid "tugevaid ja enesekindlaid" naisi minu ülaltoodud definitsiooni kohaselt.
  Nooremate seas on pigem "ärahellitatud printsessi" sündroom, kes on ka nõudlik, aga teisest aspektist.
  Aga sa proovi natuke üle 30-ste MILF-dega tegeleda, siis sa saad alles õige pildi ette selles teemas.

  ## Need ei ole geneetiliselt normaalsed naised... ##

  Geneetikaga ei ole siin mingit pistmist, asi on selles ajupesus, mida moodne ühiskond, meedia ja hollywood naistele igapäevaselt teeb. Just seepärast noorte seas ei saa veel head pilti, et see mõju võtab ikka aega.

  Indrek:
  ## Sageli on naised klammerduvad ja väidavad, et on hellad jne, aga kohe kui nad tunnevad ebakindlust või mõjutusvahendite olemasolu (lapsed nt) hakkavad kamandama. Tugev naine ei tee seda kunagi, vasupidi, ta näitab oma haavatavust. ##

  Jällegi võtan seisukoha, et sinu arvamus ei baseeru niivõrd suurel kogemusel, kuivõrd mõnevõrra pinnapealsel vaatlusel ning loogilisel mõtlemisel. Sellise analüüsivõime omamine on kindlasti kasulik, kuid selle aluseks võtmine väga kindlatele seisukohtadele on ikkagi libe jää!
  Panen oma vastuse uude sobivamasse teemasse:
  http://foorum.võrgutamine.ee/comments.php?DiscussionID=161
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeApr 14th 2014
   
  siinkohal läheb arutlus juba veits käest ära... eks ikka igaüks näeb asja oma mättalt(tihtipeale läbi eelarvamuste). Teist väga mõista ei vaevuta--

  kommunikatsioonieksperidid nagu me oleme:)
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeApr 16th 2014
   
  ## siinkohal läheb arutlus juba veits käest ära... eks ikka igaüks näeb asja oma mättalt(tihtipeale läbi eelarvamuste). Teist väga mõista ei vaevuta ##

  Mõistmisel ei aita peamiselt kaasa vaevumine, vaid see kui sa ise viitsid mõnevõrra ebamäärase termini, nagu "tugev ja enesekindel naine" enda seisukohast lahti kirjutada.
  Kas sa mõtlesid siis sellist naist, kellel juuksed lühikesed ja riietumisstiil ka mehelik, kes tihtipeale on lesbisuhtes meespool? Nende puhul on tõesti 100% tegemist geenide mõjuga.
  Või midagi hoopis muud?
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  Ma ei näe, et naisele komplimendi jagamises ilu kohta midagi valesti on kui see on tehtud õigel hetkel, ise kasutan põhimõtteliselt iga kord mingi hetk klubis naisega keda ma koju tahan viia umbes selliselt komplimenti ilu kohta: ( kasutan seda alati peale vähemalt 15 minutilist suhtlust.

  Kas sa tahad teada tõelist põhjust miks ma sinuga rääkima tulin?
  Nad on vastanud alati jah
  Sa oled kõige ilusam asi mida ma tänase õhtu juures näinud olen.
  90 % kordadest on nad hakkanud punastama ja sulama, ning kunagi pole ma tundnud, et selle kommentaari ütlemine on mulle kahju teinud. ( See kehtib ka 9te ja 10te kohta)
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  Komplimendid on üks keeruline ja vastuoluline teema, neid õieti teha on keeruline, eriti algajatel,
  sinu olukorra muudab palju kergemaks see, et sinu targetid on üsna noored ja neid ei ole veel jõutud miljonite komplimentidega surmani ära tüüdata.
  NB! See komplimentidega ära tüütamine kehtib loomulikult ainult hea välimusega neidude kohta.
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  Kompliment peab olema siiras ja ei tohi oodata midagi vastu,muud midagi.Mulle meeldib vahel peale komplimenti (teen neid harva ja seda enam need mõjuvad)teha kohe otsa midagi neg`i sarnast : " ära ainult uhkeks mine eks?" naljatledes.Kui sa oled siiras ja fun tüüp,siis ei takista sind miski :)