Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
  • CommentAuthordepz
  • CommentTimeNov 17th 2014
   
  Tervist võrgutajad,  Ma olen suvaline 17. a kutt kellel ei lähe naistega hästi. Ma ringi vaadanud pua teemaga juba mdea terve aasta, olen leidnud parima ülemaailmse õpetaja kes ikka tajub ja kelles on 100% kasu. Niisiis lihtsalt avastasin selle foorumi ja nagu mdea tahaks teada saada mis siin toimub. Saan aru et õpetate naisi sebima aga kas siin v eestis üldse on sellist tõelist "pua"t??

  Olen aru saanud, et kõik mida mulle terve elu räägitud on on täielik pask. Meedia, filmid, vanemad ajavad sellist paska et vähepole. Tänu sellele olengi ma olnud suht halb naistega kuna mul ei ole julgust, head süsteemi vms. Aga mis PUAsi te soovitate mudu?? Siiani olen aru saanud, et JasonCapital suht best, räägib mida mõtleb ja on otsene vend kes ikka teeb kõik selgeks sulle. Tema "Make Women Want You" parim mida ma lugenud olen ja see vend tõesti võib öelda, et ta saab naistest aru ja ta teab mida nad mõtlevad.

  Aga jah see oli mu lambine intro siis :D Aga on siin kedagi vägahead kes oskab õpetusi jagada??
 1.  
  Nõuanne.
  Sul on info üleküllus, teooriat tead ilmselt hästi, nüüd oleks aeg tänavale praktiseerima minna.
  • CommentAuthordepz
  • CommentTimeNov 17th 2014
   
  Kui sa nii arvad :D Aga mdea mul oleks mingit wingmani vmidagi vaja, kasvõi neti vahelist. Praktiseerida ei julge veel mdea miks, mdea nagu night game mulle ei istu ja day game ma ei taju :D Mdea nagu kuidas, mida öelda algul. Võtame näiteks stsenaariumi, et kõnnib kena tšikk tänavapeal ja tahaks tutvuda, et kuidas ss?? Tippe ei oska anda vmidagi??
 2.  
  Kui sa pealinnas elad, võin wingima tulla pühapäeval.
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeNov 20th 2014 redigeeritud
   
  Tere!  Mina soovitaks,et ära selle teooriaga üle pinguta liialt.Noor kutt oled,suhtle lihtsalt ja mine vooluga kaasa.Kuidas on sotsiaalne ringkond? Sinu vanuses on igasugused majapeod/korteriläbud igati head kohad kus suhelda ja pulli teha. Samas päevasel ajal muud ei oska soovitada kui minna ligi ja olla aus.Viisakalt teretada ja ütledki näiteks,et sinu arvates nägi ta hea välja ja tahtsid tere öelda. Mingite tšikkidega,kes töötavad saab niisama jama ajada ja siis mingil hetkel teha ettepanek midagi koos teha ja sealt edasi vaadata.

  Seda,et nad mõistavad naisi räägib iga "guru".


  Võid kindlasti lugeda siinseid teemasid ja mõtteid kõrva taha panna aga suhtu ka väikse kriitikaga asjadesse.Mis kellegi jaoks toimib ei pruugi sinule tulemusi anda.Samuti kasuta oma tugevusi ja nõrkusi ära.Kui sa oled "nice guy" siis kasuta seda ära.

  Kui tekib küsimusi proovin hea meelega vastata.


  Marko
  •  
   CommentAuthorEverlasting
  • CommentTimeNov 22nd 2014 redigeeritud
   
  Natuke ka enda mõtteid, kuidas pilt on muutunud.

  depz
  5 päeva tagasi


  Kui sa nii arvad :D Aga mdea mul oleks mingit wingmani vmidagi vaja, kasvõi neti vahelist. Praktiseerida ei julge veel mdea miks, mdea nagu night game mulle ei istu ja day game ma ei taju :D Mdea nagu kuidas, mida öelda algul. Võtame näiteks stsenaariumi, et kõnnib kena tšikk tänavapeal ja tahaks tutvuda, et kuidas ss?? Tippe ei oska anda vmidagi??


  Esiteks hetkel on sul liigselt nõudmisi aga iseenda poolt nagu ei taha väga palju vastuanda.Alustuseks sa ei peagi mingeid tippe kasutama, lihtsalt esitle ennast sellisena nagu oled ja räägi millest meeldib, omi mõtteid, nii tunned ennast kõige rohkem iseendana ja vaim on vaba, sest sa ei pea koguaeg süsteemitama ja miskisi tippe kasutama, need tipid tulevad ise ja täiesti sinu enda näoga. Selle pua teemaga võid ainult tugevdada üldraamistikku, kui tõesti see hingelähedane, siis kasuta seda teemat , kuid ära lase ennast kujundada pua järgi, see on sama kui ennast kongi heita ja kusagile dogmadesse kinnijääda.

  Kõige olulisem mis loeb on teod, kui neid ei ole, siis ei muutu ka piltlikult mitte midagi,ka vaim ja mõtted ei muutu, sest füüsiline ja vaimne keha on nii seoses.Miks nt raamatutarkus ei taha nii lihtsalt salvestuda ja külgehakata on see, et seda pole inimene lihtsalt iseenda nahal kogenud..sellepärast on ka sinul hetkel see situatsioon, et tarkust ja materjali nagu oleks, kuid tegudeni ei jõua, kuna alustalad on paigast ära...seda pua ei õpeta..ja kui sa oled iseendaga paigast ära, siis kuidas sa saad arvata, et sa võiksid mingite nippide abil naisi (teisi) mõista.. lihtsalt alusta millegist.Kui sulle nightgame ei meeldi, siis oled ju juba iseendale sammu võrra lähemal ja vastanud iseendale,leidnud vastuse nö., järelikult teed daygame või lihtsalt tegeled hobidega või tõesti need miskised sõpradega istumised , kus samuti on võimalik suhelda ja isegi vast lihtsam kui keegi on tuttava tuttav jne.. kui otsida seda lihtsuse teed.

  Ja mis see : " ja see vend tõesti võib öelda, et ta saab naistest aru ja ta teab mida nad mõtlevad." Elu oleks ju üsna suur piin kui pidevalt peaks mõistatama või arvama, mida naised mõtlevad ja teistpidi ka mehele igav kui ta teab mida naine alati mõtleb.
  See ei ole mitte miskine kõrgem tõde ja ei tasu iseennast mürgitada, sellise üleliigsega.
  Mees peab eelkõige iseendast arusaama, mida ta tahab elult ja kyll siis jääb ka neid õigeid naisi teepeale...aga kogemusi on vaja nii neid halbu kui häid, tglt on kõik ühtsed kogemused, lihtsalt ise me anname neile selle vääringu "hea" ja "halb".

  Wingman asja sellesmõttes lihtsamaks ei tee, et kõik pead nii või naa ise läbitegema.Aga mugavustsoonist on vast lihtsam tõesti ennast väljaajada ja lihtsam alustada.

  Soovin edu ja 17 aastasena usu mind oled sa õnnega koos, et oled jõudnud nende teemadeni, mina sel ajal olin suht pimedusega löödud.
  Tänajad: Marko.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeNov 23rd 2014
   
  "Remember, the acquisition of knowledge is not as powerful as the application of knowledge. Be a doer." - Tai Lopez

  Väljaminnes tasub seda jämmi meeles pidada: