Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
 1.  
  Tere kõigile,

  Kuna olukord on üsna hapu ja olen ennast korraliku jama sisse kaevanud, mõtlesin, et otsin siit foorumist abi.
  Enda tarkusega enam hakkama ei saa ja ehk õnnestub veel midagigi päästa, enne kui viimnegi õlekõrs p**si keeratud. PUA-d löövad kindlasti vastu laupa, aga abivajaja suu pihta ei lööda :)

  See on pikk jutt, kuid olukorrast arusaamiseks üritan seda piisavalt täpselt väljendada.

  Kõik sai alguse sellest, kui eelmisel aastal (suve lõpus) tekkis minu seltskonda üks tore ja ilus tsikk. Õigemini ma teadsin teda hästi põgusalt ka varem, kuid ei suhelnud ja käinud ta nii tihti läbi mu sõbra naisega. Mul oli tol ajal pooleli üsna hea teema ühe teise neiuga, seega mingit tähelepanu ei pööranud. Kuniks sõbra naise sünnipäeval olles, tekkis meievahel kerge keemia. Oli näha, et ta tahab minuga suhelda, spontaanselt hoidsime ümbert kinni ja sai füüsiliselt puudutatud ja üldse oli tsill. Igatahes oli mõnus õhtu ja mõtlesin, et viiks asja uuele levelile - kutsusin ta mõned päevad hiljem välja (kinno).

  Saime kokku, vaatasime filmi, rääkisime pärast, aga ta oli kuidagi tagasihoidlik ja vaikne (see on ta loomuses ka, et veits kinnine) ja ega midagi positiivset sellest välja ei tulnud. Pakkusin ka varianti minna sööma, aga polnud huvitatud. Isegi kallistust ei mänginud välja. Läks siis nii.

  Edaspidigi üritasin teda välja kutsuda, kuid ei õnnestunud (kiire-kiire, see ei paku huvi, seal juba käinud jne). Olukord läks edasi nii, et ta hakkas järjest tihedamalt meie seltskonnas viibima. Igasugused istumised, väljasõidud jne. Peale feissbuuki jutuajamiste ja seltskonnas nalja tegemiste muud ei toimunudki, vahel kerge flirt. Oli näha, et friendzone on käes. KUIGI, meie pilgud olid alati pikad ja ta vaatas tihti veits "teistmoodi". Kõik kulges tavapärast radapidi, tore sõbranna seltskonnas, muud midagi ja mul lihtsalt raske olla. Siinkohal olgu öeldud, ma ei ole kunagi temaga olnud "hea meessoost sõber". Ma ei pläkuta teemadel, kus räägitakse shoppamisest või probleemidest meestega, mul on ikkagi oma arvamus ja autojuhti/psühholoogi vms tallamatti ei mängi. Eks sellist bush-pull stiili on proovitud, aga resultaat pole järelikult vääriline.

  Vahepeal sai sebitud muid naisi ja mingi periood väga ei suhelnud, kuniks ma pakkusin talle välja, et lähme õhtusöögile, oli küll heameelega nõus, kuid lõpuks lasi selle üle.

  Aastavahetuse paiku ma olin temast juba kõrvuni sees ning olin lausa vihane, miks ma temast üle ei saa. Igal juhul ma otustasin, et ei suhtle enam ja kõik (kuigi paratamatult sama seltskonna tõttu tuli ikkagi koos viibida). Kui umbes peale seda tuli ta minu käest ise uurima, et miks nii vaikseks oled jäänud ja tunneb puudust. Vastasin, et lihtsalt olen ja mängisin apaatset edasi, kuigi seest põlesin. Vahepeal viisin talle ootamatult lilli, mis talle väga meeldis, ütles, et poleks osanud aimatagi.

  Niiviisi see värk kulges, ülesaamiseks suhtlesin võimalikult paljude naistega ja käisin regulaarselt fuckbuddyl külas, kuid lõppkokkuvõttes armuvalu see ei vähendanud, kui nägin jälle temakse ilusat nägu ja sügavaid silmi.

  Väike kulminatsioon toimus minu sünnipäeval nüüd eelmine nädalavahetus. Loomulikult oli ka tsikk sinna kutsutud.
  Peokäigus juhtus huvitav asi, et ta muutus väga meeldivaks mu vastu füüsiliselt, mida pole kunagi olnud. Naeratas sõbralikult, tuli mu külje alla, hoidis käest kinni, olime üksteise embuses vahepeal jne. Pärast klubis ka. Lõplikku closingut ei teinud, olin juba liiga täis ka, et midagi veel aretama hakata.

  Järgmise päeva õhtul helistab mulle "tsau kallis, mis teed, sinna lähme v..." . Oma peas mõtlesin a la mida fakki, mis see nüüd tähendab. Vastasin talle, et mul on muud plaanid (ka päriselt olid) ja ütlesin, et homme kohtume kindlasti. Kokkulepitud. Sisimas olin ma väga õnnelik, et äkki nüüd läheb midagi paremuse poole. Tegelikkuses olin samas augus tagasi, kus ennegi.

  Saime kokku, jalutasime ja värki, aga midagi oli valesti. Tüdruk oli jälle kuidagi eemalolev ja külm. Nagu kahte eelmist päeva poleks olnud. Üritasin kogu aeg KINO rakendada, aga tundus, et väga ei meeldi, otseselt eemale ka ei lükanud. Üritus sai läbi, viisin ta koju, autost läks välja lihtsalt "tsau, näeme" ja kadus, ma ei jõudnud isegi reageerida, et üritada kasvõi väike suudlus huultele teha vms. Ehk oli põhjus selles, et järgmine päev tal eksam ja mõtted olid mujal või tegin mina midagi valesti. Pärast ma kirjutasin talle, et miks sa nii järksu välja hüppasid (Majore mistake raudselt - needy guy). Aga tahtsin ometigi teada. Ütles lihtsalt "sorri :)"

  Igatahes sellest hetkest saadik ma ei saa teda absoluutselt oma peast välja ja mõtlen pidevalt. Loll on muidugi ühe naise küljes rippuda, aga süda ja mõistus ei pruugi alati koostööd teha, nagu teate.

  Miks ta teeb sellist mängu? On seal mingi tagamõte või lihtsalt for fun? Mida ma järeldama peaks?
  KUIDAS MA EDASI PEAKS KÄITUMA?

  Igasugune kriitika ja abi oleks väga teretulnud!
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeMay 27th 2014 redigeeritud
   
  Mul on olnud enda kogemusel sarnane olukord. On selliseid naisi kes täpselt ei tea mida nad tahavad, neile meeldib taga ajada kutti ja flirtida temaga, kuid kui saab selle kiirelt kätte ja läheb kohtingule, siis tuleb talle pähe mõtte, et ta on teinud vale otsuse ja muutub eemalolevaks ja pärast ütleb, et oleme lihtsalt sõbrad. Nüüd on 2 varianti kuidas käituda : kas nutta ja küsida miks? mis? kus? või anda talle teada, et sa oled mees, keda see ei heiduda absoluutselt, minu puhul vastasin talle ma saan aru, oleme muidugi sõbrad edasi ja peale seda lõpetasin temaga igasuse flirdi ja füüsilise kontakti ning kohtlesin teda kui igat teist sõpra ja kutsusin ta mitu korda sõbradena kluppi kaasa, kuhu kutsusin veel teisi sõbrannasi ja klubis sees pullisin teisi naisi tema ees, läksin enne kluppi lahkumist pullitud naisega tema juurde ja ütlesin, me nüüd lahkume, räägime siis homme või millalgi. Nüüd, aga hakkab ta endas kahtlema, kas ma ikka tegin õige otsuse? teised naised ju tahavad teda. Nüüd äkki muutub ta mõtlemine jälle tagasi ja ta tahab sind endale, aga kui sa oled jõudnud siia punkti on seis peaaegu sama kui eelmine kord kui ta sind taga ajas, ainult, et seekord võta asju väga aeglaselt ja lase tal ennast jätkuvalt taga ajada, see muidugi ei tähenda, et lase hardcore igno talle ja ära tee temast absoluutselt välja, flirdi vastu, aga käitu nagu raskestikättesaadav naine käituks, kui sina teda taga ajaksid. Pmane veel kõrva taha, et see on juhtunud minuga 1 korra ja niimoodi käitudes sain mina selle naise, see ei pruugi tähendada, et see kõigil töötab, sest mõnikord naine tahabki liccalt sõber olla, aga proovida võid kui see tundub midagi sellist millega hakkama saaksid. ( see naisega tema eest läbi käimine enne kui koju lähed, ei ole 100% vajalik kuna ega iga õhtu ei pruugigi sellist olukorda tulla ja samuti mõne naise jaoks on see liig. ( Kui on soovi kirjuta mulle meilile soesai123@hot.ee ja saadan sulle fb teksti kuidas reageerisin ja mida kirjutasin kui peale kohtingut sain aru, et ta on eemaleolev ja tahab ainult sõber olla.)
  Tänajad: theywillfear
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeMay 27th 2014
   
  "Miks ta teeb sellist mängu? On seal mingi tagamõte või lihtsalt for fun? Mida ma järeldama peaks?
  KUIDAS MA EDASI PEAKS KÄITUMA? "


  Tüdruk ei tee tegelikult mingit mängu,kõik on sinu peas.Räägin seda omast kogemusest ;)


  Tänajad: theywillfear
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeMay 27th 2014
   
  ta tahab (ja sa pead) käituma temaga tavaliselt, täpselt nii nagu sa oma fuckbudyga käitud. teda sa ju kepid :)
  Tänajad: theywillfear
 2.  
  SneakyL, tänud vastamast. Saatsin meili huvipärast :)

  Väga hea video on see. Tuttav tunne ka - iga kord juhtub nii, kui kedagi idealiseerima hakkad - tagantjärgi on muidugi hea käega lüüa. Mindset'i selles suunas liikuma panna on kuradi raske, vähemalt hetkel.
  Marko, kas see siis pole mäng? Üks päev soe, teine päev külm, tahab, ei taha. Mingi põhjus peab ju olema....ei? Lihtsalt naiste viis?

  FFlow, palun täpsusta mulle, mis tähendab tavaline käitumine? Nagu näha, siis kõik see mis ma teinud olen, ei toimi. (Kepisemu jätame välja, tegemist oli väga tavalise naisterahvaga, neid ei anna võrrelda ja samas käitumisest ei tea midagi, lihtsalt olin)
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeMay 27th 2014
   
  "Üks päev soe, teine päev külm, tahab, ei taha. Mingi põhjus peab ju olema....ei? Lihtsalt naiste viis? "

  Jep,naised... Ühest siinsest teemast "Sinu emotsionaalne seisund ei sõltu välistest teguritest. Eriti oluline on olla sõltumatu tema emotsionaalsest seisundist."

  Sina pead ajama oma asja ja isegi kui ta käitub kuidagi teisiti,siis see ei tohi sind kõigutada.Lihtne öelda,raske teha... tean.
  Hetkel jääb mulje,et oled jäänud tagaajaja rolli. Tegele teiste tüdrukutega veel rohkem ja ka fuckbuddyga.Aja möödudes saad aru,et praegune "oneitis" polegi nii eriline  "Kepisemu jätame välja, tegemist oli väga tavalise naisterahvaga, neid ei anna võrrelda ja samas käitumisest ei tea midagi, lihtsalt olin"

  See on suur viga,et tõstad selle ühe tüdruku oma kepisemust kuidagi kõrgemale.Nad peaks olema sinu silmis samal tasemel.Lihtsalt naised,kellega sa suhtled...

  Loodan,et said mõtlemisainet ja hoia meid ka kursis asjade käiguga.


  EDU!
 3.  
  Edu tarvis!

  Jep, sul on õigus. Olen praegu 100% tagaajaja rolli jäänud, nii et kogu jõud on tema käes. Tuleb see kuidagi tagasi võita.
 4.  
  Veel mingeid mõtteid kellegil?

  Marko ja FFlow - kas saaks skaibi või meili? :) Sooviks mõnda asja personaalselt küsida.
  • CommentAuthorfreestyle
  • CommentTimeMay 30th 2014
   
  Õnnitlused, oled leidnud oma krüptoniidi!

  Loe kokku negatiivsed kommentid selle tšiki kohta oma kirjas... külm, lasi üle, kinnine jne.

  Kas imetleksid või aktsepteeriksid sellise käitumisega inimest lihtsalt sõbrana?

  - Kui ei oleks seda maagilist "tõmmet", siis vaevalt et sa sellise käitumise peale enam üldse inimesega suhtleks...meeldiv või sirgjooneline see ju ei ole.

  Kui sa juba siin foorumis oled, siis on see vaid aja küsimus, kuna sa ta kätte saad. Oska siis vajadusel silmad avada ja lahti lasta, kui see käitumine su standarditele või huvidele ei vasta...