Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
  • CommentAuthortln5001
  • CommentTimeApr 29th 2014
   
  vms naiste võrgutamise teemal. Musa asemel hea mida harivat kuulata klappidega;)
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeApr 29th 2014
   
  • CommentAuthorBite
  • CommentTimeApr 30th 2014
   
  Joe Rogan Experience

  Mees kes on alfa isane ning kellel käivad väga huvitavad külalised. Podcast on hea pikk. Soovitan eriti stand-up koomikutega osi. Lemmikud külalised on siiani Bill Burr ja Graham Hancock.

  Üks lemmikuid stiilinäiteid mehe suhtumisest:

  Art Of Manliness

  Pealkiri räägib enda eest. Samuti väga head külalised -eriüksuslastest kuni näitlejateni.

  Terrified with Dave Ross

  Saate külalised räägivad oma hirmudest ning lahkavad neid. Mõnikord olen avastanud, et räägivad samadest hirmudest, mida ise kogen ning saan isegi "tööriistu" nende hirmudega tegelemiseks.

  Shrink Rap Radio

  Kõik mis puudutab psühholoogiat, käib siit saatest läbi. Mõned lemmikud on "Video mängude mõju ning kasu subjektile", "Unenägude tõlgendamine", "Porno mõju ajukeemiale"..... Lisaks veel raamatuid mida nad mainivad.

  Ben Greenfield Fitness
  Trenn, taastumine, toitumine, tervis - väga palju kasulike raamatuid olen leidnud tänu sellele podcastile ning naturaalseid vahendeid toitumises ja alternatiive trennis. Ben Greenfield on tunnustatud treener ning toitumisekspert.

  Sex is Fun

  Seksi ja suhteid puudutav podcast. Olen raamatute teemas soovitanud sama nimelist raamatut - endiselt soovitan. Podcast on selline üldine hariv ja annab suuniseid kus saab täpsemat infot. Võtavad laialt teemasid läbi kuid avatumalt kui 7 klassi õpetaja inimeseõpetuse tunnis - lisaks vürtsitavad veel saate autorite lood mõnusa huumoriga.

  kui huvitab võitluskunstidega seonduv, siis Hiyaa Martial Arts podcast on ka sobiv kuulata. Ei räägi harjutustest kuid mehed kes sõna võtavad on üldjuhul 20+ aastat kogemust mingi võitluskunsti alal. Räägivad pigem suhtumisest, võitluskunsti olemusest ning eri stiilide plussidest ja miinustest. Irvitavad muidugi "ärtude"üle kes kaks nädalat on kick poksis käinud ja siis käed püsti vehivad.

  Ühtegi iTunesi linki ei pannud, kuna kuulan androidi peal läbi BeyondPod-i.

  Loodan, et leiad midagi head ning harivat.

  Parimat!