Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  Ma tean, et ma ainult 17 ja mõned ei viitsi selletõttu mu teksti lugedagi ja tahaks kohe hateima hakkata, et pole kogemust jne. Selle postituse mõte on lihtsalt jagada teiega kuidas mina olen mängu kasutanud ja kui kedagi see aitab või kui kellelgi on mulle küsimusi millegi kohta, siis ma olen avatud nendele vastama.

  Olen käinud klubides umbes 40 korda (fake dok) ja saanud vähemalt naise numbri või kiss closinud umbes 45 korral, muidugi mõnel õhtul olen teinud seda mitmel korral ja esimestel kordadel ültse kuivale jäänud, ning naise olen koju endaga viinud 9 korral.

  Esiteks minu mentaliteet on alati klubisse sisseastudes, et ma olen parim kutt keda naine võiks saada klubis ja ükskõik mis naine keda ma sebida kavatsen oleks peast soe kui ta minu saadaks pikkalt. Mul ei ole kunagi kindlat plaani mida ma talle alguses öelda kavatsen, keskendun rohkem kehakeelel ja alustan sellest mis hetkel pähe tuleb, minu arust pole seda mõtet üle mõelda, ma ütlen alati seda mida ma tegelikult ka arvan vahel kasutan ka sarkasmi. Näiteks lähen kõige litsakamalt riides naise juurde ja ütlen : Sa oled realselt kõige sobivamalt riides tüdruk keda ma täna näinud olen. Kui praegu mõtlen, siis üks line tegelikult isegi on mida ma kasutan juhui kui naine on koos sõbrannadega, kõnnin tüdruku juurde ja ütlen: Ma tean, et sa oled oma sõbrannadega tulnud välja lõbutsema ja ei taha, et mingid purjus mehed su õhtut rikuksid cheesi pickuplineidega, aga anna mulle 5 minutit, et tõestada, et ma olen keegi kelle seltskonda sa võiksid nautida, siis ta vastab okei ( kui mitte siis peab ikka eriline bitch olema, sellest ei tasu välja teha) ja esimene asi mida ma talle ütlen on mis on su lemmik juurvili? kui seda teha õige kehakeelega peaks ta hakkama naerma mis on hea ja millest saab hästi jätkata vestlust ükskõik mille kohta, aga sa pead enda hääle tooni ja kehakeelega tegema talle selgeks, et sa lihtsalt kepid ta ajusid, muidu see ei tööta. Kõige selle point on, et õige kehakeele, hääletooni ja endasse usuga on põhimõtteliselt suva mida naisele rääkida, aga seda kasutades peab olema naisele selge, et sa oled huvitatud temas rohkem kui sõbrana.
  Need olid lihtsalt mõned minu mõtet, ootan teie tagasisidet, andke kindlasti teada mida te sellest arvate.
  •  
   CommentAuthorMarko.
  • CommentTimeApr 23rd 2014 redigeeritud
   
  " õige kehakeele, hääletooni ja endasse usuga on põhimõtteliselt suva mida naisele rääkida, aga seda kasutades peab olema naisele selge, et sa oled huvitatud temas rohkem kui sõbrana. "


  Jep,nii ongi.Ikka igasugust jama saab ajada,kui vibe on hea.

  Lisaks siia ühe punkti ühest siinsest teemast,mis haakub hästi.

  " Kui sa tahad kümneid, siis pead sa ise kümme olema. Selleks ei pea Brad Pitt välja nägema – kümneks olemine on meeleseisund."
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  SneakyL, oled sa kindel, et sa vanem ei ole kui 17?
  ;)
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  Kui mu vanemad pole minu sünnitunnistust võltsinud ja mulle valetanud, siis küll. :))
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeApr 23rd 2014
   
  " Kui sa tahad kümneid, siis pead sa ise kümme olema. Selleks ei pea Brad Pitt välja nägema – kümneks olemine on meeleseisund."

  Nõustun täielikult.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeApr 24th 2014
   
  SneakyL väga hea jätka samas vaimus.

  Ma ei tea sinu backgroundi aga SOOVITUS: ära keskendu teooriale, vaid pigem käi väljas nagu sa senini teinud oled. Tee seda mis toimib - usun, et paned siin nii mõnegi foorumikaaslase näost punastama :)
  •  
   CommentAuthorSneakyL
  • CommentTimeApr 24th 2014
   
  Tänks mees, ma polekski arvanud, et selles foorumis nii positiivsed inimesed on. :D