Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.

  • CommentAuthorBao
  • CommentTimeOct 5th 2013
   
  väga huvitav foorum teil siin, polnud aimugi, et selliseid sebimise asju kuskil arutatakse.

  Tahtsin nõu küsida järgmsie probleemi kohta.
  Olen kohtunud ühega 2 korda (värske tutvus). Kohtumiste ajal olen tähelepannud, et meeldin talle. Ning kohtingu lõppedes on ta ka maininud, et tahab mind uuesti näha. Lepime siis kokku taaskohtumise aja, kuid alati tal tuleb enda sõnul midagi vahele ning on vaja jälle edasi lükata aeg. Ma nüüd ei saagi aru kas tahab, et ma jookseks talle järgi vms, või on ka naistel mingi oma teooria, et ta nii teeb. Muidugi on ka võimalus, et tuligi midagi vahele.
  Teist kohtumist lükkas ka 2x edasi. Lõpuks saime kokku, talle kohtumine tema sõnul väga meeldis ning pakkus uue aja. Nüüd kolmandat lükkab jälle edasi.
  Kas peaksin mingit mehelikku karmi sõna ütlema? Või mida soovitaks? Elame erinevates Eesti linnades, seepärast peame aega planeerima.
  • CommentAuthorBao
  • CommentTimeOct 5th 2013 redigeeritud
   
  nii palju mainin juurde, et tegemist väga atraktiivse välimusega naisega.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 7th 2013
   
  Tere Bao,

  naise atraktiivsus ei mängi siinkohal rolli. Ilmselt ta lihtsalt katsetab sind, et näha milline mees sa oled- järgiandmised töötavad sinu vastu!

  Ära tee välja ja ära reageeri tema seatud tingimustele. Pane ise paika kohtumise aeg - ütle et sulle sobib nt ainult kolmapäeva õhtu ja laupäeva õhtu, ning las valib nende kahe vahel.- kui ei sobi ütle talle külma kõhuga, et siis arutame/näeme järgmine nädal, kui mul vaba graafik selgem jne...
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeOct 9th 2013 redigeeritud
   
  Pigem on asi selles, et tegu on "atraktiivse välimusega naisega"
  Reaalne elu ongi just selline, et 8-10 pallise välimusega tsikid omavadki väga aktiivset sotsiaalringkonda, nii mehed kui naised tahavad nendega märksa aktiivsemalt suhelda ja neil ongi alati tegevuskava pungil täis.
  Sellise naisega on lihtsalt veelgi olulisem KIIRELT teema seksini viia, aeglast sebimist tehest ei jõuagi kuhugi.
  Kui seks on toimunud, siis naine muudad oma suhtumist sinusse enamjaolt kardinaalselt, siis ta hakkab automaatselt ratsionaliseerima, et miks sa ikkagi nii äga kutt olid, et ta sinuga voodisse läks.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 12th 2013
   
  Ma ei usu et siin tegu niivõrd konkurentsiga on, kui vaid testimisega, et kas tegu on "seksiväärilise mehega",

  kokkuvõttes ta testib sind lihtsalt. Igasugune enda kvalifitseerimine/õigustamine/taga-ajamine/loogika kasutamine töötab sinu kahjuks ja näitab sinu nõrkust.
  • CommentAuthorBao
  • CommentTimeOct 25th 2013 redigeeritud
   
  Kui tsikk hüppab alt ära ja ütleb, et täna ei saa tulla kohtumisele (samas pakub uue aja) siis kas ja kuidas ma peaks talle teada andma, et olen temas pettunud? Või on targem teha ükskõikne nägu? Või on hoopis kellegil mingit n.ö head nalja varianti või midagi mida talle öelda (noriks natuke).

  Konkreetne olukord: oli õhtuks kokkulepitud nii et vaatama koos, mis õhtul saab. Helistasin, et küsida mis siis saab. Tsikk vastu ei võtnud ning tagasi ei helistanud. Helistasin poole tunni ajapärast uuesti ning vastas ja ütles, et peab sõbranna sünnipäevale minema, et just oli kutsunud. Pakkus ka uue aja - et võiks nt homme kokku saada. Telefonis püüdsin jääda võimalikult rahulikuks ning arvan, et see tuli välja ka.
  Ilus oleks olnud kui tema oleks kohe mulle teatanud, et plaanid muutusid. Aga selline käitumine - mida sellest arvata?
  • CommentAuthorrehepapp
  • CommentTimeOct 26th 2013
   
  Arvan, et poole tunni pärast uuesti helistamine oli viga. Kui esimesel korral vastu ei võtnud, siis oleks tulnud minna oma eluga edasi, teha uued plaanid selleks õhtuks. Ja kui tsikk ka paari päeva jooksul pole tagasi helistanud, siis saata mingi kelmikas/heatujuline sms, milles ärajäänud deiti üldse ei puuduta ja mille lõpus pakud nagu muuseas välja mingi konkreetse deidiplaani mõneks konkreetseks õhtuks.
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeOct 26th 2013
   
  Minu soovitus ühtib Rehepapi omaga,
  kindlasti on pettumuse välja näitamine on täiesti vale lähenemine, see tõukab pigem veelgi rohkem eemale.
  • CommentAuthorrehepapp
  • CommentTimeOct 26th 2013
   
  Lisaks.
  Kui tsikk järgmisel deidil juhtub küsima (ja ta juhtub!), et mis siis tol õhtul, kui ma telefonile ei vastanud, tegid, siis vastus peab olema ette valmistatud sama hoolikalt kui nt J. Veber oma mustkunstitükke ette valmistab.
  Pead ise ka uskuma hakkama, et tol õhtul veetsid lahedate sõpradega ülikvaliteetselt aega ja pärast kargasid maailma kõige ilusamat naist, või ka mitut, aga talle ei ole ju vähemalt viimast osa võimalik rääkida - see on suhtumise vundament.
  Edukalt valetamise põhialus - pead seda, mida räägid, ise kah uskuma tol hetkel 100%, siis kukub kõik õieti välja.

  See mida vastata sõltub sellest, kui palju sa välja kannad. Kui väga palju ei kanna, siis oleks täiesti piisav kui ütled, et tegime sõpradega veidi lollusi. Ja sul ilme peab ütlema, et see ei ole kõik, aga sa ei saa sellest rääkida teie suhte huvides. Kui küsib, et mida siis tegite, siis ütle (tehes nägu, et hoolikalt sõnu valid), et ei midagi kriminaalset ning muuda seejärel jututeemat.

  PS. Kui oled selles seisus, nagu olid (st tibi canceldas kohtingu ja pakkus välja uue aja), siis ei tohi seda aega vastu võtta!
  Ütle, et pead sel õhtul ühe sõbrannaga (kes ongi tegelt ka ainult sõbranna, mitte midagi enamat) kokku saama, sest tal on raske eluperiood (kutt jättis maha) ja see oli juba eelmisel nädalal kokku lepitud, aga sul ei olnud varem aega. Seejärel paku uus deidi aeg, soovitavalt 3-4 päeva pärast.
  •  
   CommentAuthorMasterÄL
  • CommentTimeOct 28th 2013
   
  Mina ikkagist pigem näitaks välja rahulolematust aga stiilis: "ma olen tiheda graafikuga mees ja kui sa ei väärtusta minu aega, siis sa ka ei saa veeta aega minuga". Pahameele väljanäitamine minuarust ei ole viga, kui seda teha alfamehelikult. Naljatades leppida sellega, et sind niiöelda üle lastakse uuesti ja uuesti pole päris see isegi, kui sul oli tol momendil sõpradega lõbus sel ajal, kui kokku pidite saama. Ma näitaks välja, et mulle ei meeldi see, kuidas ta käitub aga mul ka sellepärast elu seisma ei jää, kuna kohe uued plaanid asemel.
  Saadaks sõnumi või ütleks : You little shit ma olen tiheda graafikuga mees ja mulle ei meeldi, kui sa mu aega raiskad ja mu plaanid sassi ajad, selle eest teed järgmine kord sina joogid välja ja kui oskad ilusti käituda, teen sulle õhtu lõpus suure pai ;)
 1.  
  "You little shit ma olen tiheda graafikuga mees ja mulle ei meeldi, kui sa mu aega raiskad ja mu plaanid sassi ajad, selle eest teed järgmine kord sina joogid välja ja kui oskad ilusti käituda, teen sulle õhtu lõpus suure pai ;) "

  Isiklikult jätaks selle: "You little shit" ära .. solvata pole vaja, ikkagi nö viisakalt tydol väärtust mahasikutada.

  Aga üldiselt pigem pooldan ka olla aus ja ta ta valiku ette panna, siis on sul üsna kiirelt pilt selge kui suur see nn "meeldimine" ja " tahe uuesti kokkusaada on ". Hoiad puhtalt enda aega ja närvikulu kokku..ei sisenda endale asjatuid ootusi-lootusi.Ma ütlen, et see asi jääbki sul repiidi peale, kui nö oled "kõigega nõus" ja veedad alati sellel ajal "sõpradega lõbusasti aega".

  Esmalt pead endale selgeks tegema, miks ja mida sa üldse otsid temast, milleks sul teda vaja on..kas inimene kes sind järjepidevalt ülelaseb väärib sinu tähelepanu.Pigem tegele oma asjadega ja kyll ta vaikselt ühendust võtab ja hakkab sind igatsema.(Siis kui ta hakkab mingit kohtinguaega pakkuma, siis ütled, et sina määrad aja ja see on see koht ja see kell ja see on sinu viimane pakkumine).
  • CommentAuthorBao
  • CommentTimeOct 29th 2013
   
  cänseldasin ise ühe kokkusaamise aja ning läksin sõpradega välja. järgmisel päeval tsikk võttis kohe ühendust ning tegi ettepaneku kokkusaada ning asi läks seksini. mis nüüd edasi saama hakkab, ei tea.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeOct 29th 2013
   
  Borat ütleks selle peale: "Great Success!"
 2.  
  Keegi vist võttis oma postituse tagasi või kustutas ära :) vähemalt lugesin siin mõned tunnid tagasi..eks naised saadavad segaseid signaale ja kindel ei saa kunagi milleski olla, ainult iseendas ikka.

  Eks tglt oled sina nüüd see, kes peab teadma mis edasi saab ja vastavalt tegutsema. Kas tydol on kutt või elukaaslane ka ? See võib ka seletada tema ettevaatlikust..võid olla langenud ka nö. tema "fuckbuddy" staatusesse. Oled sa kursis üldse tema tegemistega, kas ta töötab või õpib kui vana ta on, hobid jne...huvitab sind üldse see temas ? Huvitab ainult seksuaalne pool ? et võid neid küsimusi endale esitada, siis leiad ka vastused..sellele mis edasi saab.

  Endal oli ka analoogne kogemus, võib-olla on üks ja seesama isik :)
  • CommentAuthorBao
  • CommentTimeOct 30th 2013
   
  Mina olen oma seisukoha kindlaks mõelnud. Ma olen huvitatud temaga pikemalt koosolemisest e. suhtest Tema igapäevaste tegemistega olen suhteliselt kursis, muidugi nii palju kui tema mulle räägib. Me elame küll erinevates linnades kuid sellegi poolest on meil palju ühiseid tuttavaid (samast kandist pärit, kust minagi). "Fuckbuddy" staatust ma väga ei usu. Elukaaslasest on ta kevadest saati juba lahus.
  Paralleelne teema asub siin: http://foorum.võrgutamine.ee/comments.php?DiscussionID=142&page=1#Item_12