Mitte sisse logitud (Logi sisse)

Vanilla 1.1.8 on Lussumo toode. Rohkem informatsiooni: Dokumentatsioon, Kommuuni tugi.


Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 140

Deprecated: Function split() is deprecated in /data01/virt22206/domeenid/www.sunbite.eu/sd_vorgut/extensions/AutoLinks/default.php on line 142
 1.  
  - olin end kogemata kombel suht umbe joonud. Läksime sõbraga baarileti äärde, sõber asus jooke tellima. Mina leti äärde ei mahtunud, pöörasin ringi ja mõtlesin, et panen "radari tööle", et kenamaid isendeid detekteerida. Vaevu olin jõudnud ümber pöörata, kui üks hb 9 asus oma tagumikuga minu Tõivetit hõõruma. Üles-alla, ringikujuliselt, kena oli vaadata kohe. Umbes poole laulu jagu võis see kesta. Ma hoidsin tal kätega puusadest kinni ja mõtlesin endamisi, et kuidas siis sedasi. Seejärel läks ära. Sama äkitselt, nagu oli tulnud. Astus 2m kaugusel passiva djuudi juurde, võttis seal lonksu (ilmselt oma?) joogist ja hakkas end tolle Tõiveti vastu hõõruma. Tsikk vaatas veel mitmel korral otsa. Sõber sai joogid kätte, tuigerdasime minema. Või mida oleks pidanud tegema?

  - Kas teie olete ka märganud klubides tsikke, kes tantsivad baariletiga? Seljaga ruumi poole, hoiab kahe käega letist kinni ja hööritab oma prinke kehavorme. Olen seda näinud mõnel korral ca kella 4-5 paiku hommikul, kui klubi on juba tühjemaks läinud. Tsikk ilmselgelt naudib seda, et hulk härraseid, ila tilkudes, jõllitavad. Kuidas käituda?

  - Tsikki ei õnnestunud klubitamise õhtul f-klõusida (minul üliharva õnnestub). Kas sms või helistada?
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeDec 19th 2012
   
  sms/helistada ? Mis on sinu eesmärk ? Tsikke ei ole vaja pushida (klõusimis tõenäosus on siis praktiliselt 0,1%) nad peaks ise sinu peale ila tilgutama- kui nad ise ühendust ei võta siis ongi suhtkoht kööga.

  Harjutamise eesmärgil võid ju helistada aga ära looda midagi- siis sa ei subkommunikeeri igast halbu asju- friendzoni (lükka social circelisse) ta kohe ära ja kutsu nt järgmine kord peole ilma mingi tagamõtteta koos oma sõpradega+ tema sõbrannadega vms... nii on suurem võimalus teda"f-klõusida" kui kohe teda taga hakata ajama.
  •  
   CommentAuthorOrTheHWY
  • CommentTimeDec 20th 2012 redigeeritud
   
  Need tsikid, kes valimatult mehi "hõõrumas" käivad ongi tease'imise ja tähelepanu saamise peal väljas ja igasugune close'imine on väga vähe tõenäoline.
  Pigem oleksid sa pidanud temas tõelisema huvi äratamiseks raami ümber pöörama ja tema tegevuse peatama - ta veidi eemale lükkama ja näiteks ütlema "vabandage neiu, aga paluks mulle kõigepealt jook välja teha enne kui Te nii kaugele lähete"
  või "sa näed küll armas välja, kuid ma ei ole selline noormees..."
 2.  
  points taken.

  Aga siin: klubis hb 8-ga pilgud ja nooled, lähen astun juurde, jutustame, kõik kena. Ta on koos sõbrannaga, kes on ikka hirmus peletis. Et sõbrannast isoleerida ja rohkem kino eskaleerida, viin neiu tantsule. Kõik sujub. Korra ütleb, et sõbranna on üksi, äkki keegi mu sõpradest tantsiks temaga. Tuletan meelde, et sõbranna on hirmus peletis. Kuidas käituda? Tean kindlalt juba ette, ükski kaasas olev sõber ei ole nii ennastsalgav wingman :)
  •  
   CommentAuthorstanel
  • CommentTimeDec 21st 2012
   
  kõigi areng ja kogemused on nii erinevad, et mina jällegi käituksin hoopis teisiti. Viimane olukord on ikka mõned korrad ette tulnud ja sellele on täielik sada protsenti kindel ei, mis ei kuulu edasi lunimisele.
  On ka olnud selliseid juhtumeid kus mul soovitatakse, et tantsi nüüd minu sõbrannaga ka - EI. Minu moto on ka selline, et ma ei tantsi kellegiga, kelle vastu, mul huvi puudub - lihtne. "Minu valik oled sina, mitte su sõbranna ja sellega on teema ammendatud."

  Vahest on juhtunud ka et küsin mingitelt suvalistelt tontidelt, et see tsikk tahab nendega tantsida. Kuna tüübid ise on 100% võimetud aprõutsima siis selline riskivaba kingitus võib nii mõnigi kord täiesti toimida.
  •  
   CommentAuthorlynx
  • CommentTimeJan 22nd 2013
   
  Tegelikult on suurema koha puhul võimalus ka valetada, mingi jutt välja mõelda, et kus tüdruku sõbranna on või mida ta teeb. Näiteks tõesti, et ta on mõne su enda sõbraga ja et neil on lõbus blablah. Siis juhid tüdruku kärmelt klubist välja järgmisele peole/enda juurde. :)
  Samas kui võimalik, siis kasutaks staneli varianti.
  •  
   CommentAuthorlynx
  • CommentTimeJan 22nd 2013 redigeeritud
   
  Ja äkki leidub mõni wingman, kes siiski aitaks sul mingisuguse väikse "vale/skeemi" läbi viia. Oleks suurem võimalus puhtalt pääseda.
 3.  
  Võid teha mida iganes aga minu arvamus on see, et see teeb asjad raskemaks. Kui sa oleks minu wing, siis me võiks ajada tüdrukutele paska enda lõbustamiseks (a'la me oleme siin kapost ja me teame, et te olete ukraina spioonid, teete taustauuringut eesti meestest), keeraks isegi üle vindi, et nad aru saaks ka aga peale 4-5 minutit ütleksin ma siukse lause: jep. tegelt te tundute täiega tsillid ja sellepärast tulin rääkima teiega, niisiis, kes see siin alfa emane on?" ja hakkan mula ajama.
  •  
   CommentAuthorFFlow
  • CommentTimeFeb 12th 2013
   


  väga teemasse ja jälle see "ego" lahtilaskmise teema.